‘Trumparilla’: حامیان ترامپ در اعتراض به لغو جشنواره دزدان دریایی رژه قایق برگزار می کنند

‘Trumparilla’: حامیان ترامپ در اعتراض به لغو جشنواره دزدان دریایی رژه قایق برگزار می کنند

جشنواره سالانه دزدان دریایی Gasparilla مستقر در فلوریدا امسال به دلیل محدودیت ویروس کرونا لغو شد ، اما “دزدان دریایی” جوان – بسیاری از اعضای حزب جمهوریخواه – آماده نبودند که شور و نشاط را از دست بدهند.

آخر هفته آخر دو گروه محافظه کار فلوریدا برای برگزاری رژه های قایق به جای جشنواره لغو شده Gasparilla در خلیج تامپا ، با هم متحد شدند و از سازمان دهندگان و مقامات عصبانی بودند که این رویداد حماسی با موضوع دزدان دریایی به دلیل اقدامات پیشگیرانه COV به سال آینده موکول شد.

یک گروه ، به رهبری کلیف گپارت – صاحب کافی شاپ Conservative Grounds ، که کانون حمایت طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق است – تصمیم گرفتند رژه دریایی را به گوروی محبوب خود اختصاص دهند و آن را “Trumparilla” بنامند ، در حالی که میزبان یک تجمع “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” در کنار جشن ها.

رویداد دیگر در برنامه “Trumparilla” شامل ملاقات با مشاور سیاسی محافظه کار راجر استون بود ، که دونالد ترامپ در دسامبر گذشته به دلیل اتهام ممانعت از عدالت و اظهارات دروغ به مقامات درباره ارتباط خود با ویکی لیکس در رابطه با ایمیل های هک شده DNC ، او را عفو کرد.

قیمت جلسه “Roget Stone VIP” برای “دوستان” برای گفتگو با دستیار نزدیک ترامپ 125 دلار برای هر بلیط است.

Gephart قبلاً به دلیل لغو رویداد افسانه ای Gasparilla ، که هر ساله از سال 1904 برگزار می شود ، در WTSP-TV به سر می برد ، در حالی که رژه های Tampa Bay Lightning و Tampa Bay Buccaneers طبق برنامه ریزی انجام شده بود:

گپارت توضیح داد: “برای مسابقات Super Bowl و Stanley Cup یک رژه قایق برگزار شد ، پس چرا نمی توان رژه قایق دیگری برگزار کرد؟ بنابراین ما Trumparilla را شروع کردیم.”

وی پیش از این از مردم خواست که اگر احساس نمی کنند “به اندازه کافی ایمن هستند” از شرکت در رژه قایق خودداری کنند.

جیک هافمن ، رئیس یک گروه محافظه کار دیگر ، جمهوری خواهان جوان تامپا ، می خواست تأکید کند که طرف رژه او هیچ ارتباطی با سیاست ندارد – در عوض این یک جشن ناب بود.

هافمن به Bay News 9 گفت: “ما می خواستیم اطمینان حاصل كنیم كه همه در شهر تامپا می توانند در این امر مشاركت داشته باشند.” وضعیت ، بنابراین این کسی است که می خواهد جذب کند. “

طبق صفحه جمهوری جوان تامپا بی ، مردم به مراسم غیر رسمی “رژه قایق Gasparilla” دعوت شدند ، که اضافه کرد “دزدان دریایی حمله ها را لغو نمی کنند”.

سازمان دهندگان این رویداد افزودند: “آنها از ظالمان دستور نمی گیرند.”

این دو گروه محافظه کار گفتند که آنها تلاش های خود را برای میزبانی از رژه قایق کم نظیر اما هنوز هم بی شمار هماهنگ کرده اند. در همین حال ، سازمان دهندگان رسمی Gasparilla ، Ye Mystic Krewe از Gasparilla (YMKG) ، به وضوح از این رویداد فاصله گرفتند.

در بیانیه روز جمعه ، آنها گفتند كه هیچ كاری با تلاش جمهوری خواهان جوان ندارند كه هنگام ترویج گردش دریایی از نام اصلی جشنواره جدا نشدند.

YMKG گفت: “استفاده از نام Gasparilla به این روش غیر مجاز و نادرست است و ممکن است پیگرد قانونی داشته باشد.”

بنابراین برای بسیاری ، جنبش رژه امسال تحت سلطه جمهوری خواهان اکنون ممکن است به سادگی با نام Trumparilla به یاد بیاید. رئیس جمهور پیشین ایالات متحده یکی از کسانی بود که آخر هفته مخفیانه در قایق های خلیج تمپا سوار می شد ، رئیس جمهور سابق آمریکا بود.

جشنواره دزدان دریایی Gasparilla