STRATCOM به طور تصادفی توییتی بدون متن در مورد جنگ هسته ای به عنوان “گزینه حداقل بد” مشاهده می کند

STRATCOM به طور تصادفی توییتی بدون متن در مورد جنگ هسته ای به عنوان “گزینه حداقل بد” مشاهده می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

فرماندهی استراتژیک ایالات متحده (که با اختصار آن نیز شناخته می شود – STRATCOM) فرمانده جنگی است که مسئول زرادخانه هسته ای ، پدافند هوایی و نیروهای فضایی ایالات متحده است. در صورت جنگ هسته ای ، STRATCOM وظیفه اجرای پرتاب موشک های هسته ای آمریکا علیه دشمن را دارد.

STRATCOM بار دیگر پیروان توییتر خود را به وحشت انداخت ، این بار با ارسال یک توییت اواخر شب و بدون زمینه ، پیش نمایش به روزرسانی وضعیت هسته ای خود را.

“#USSTRATCOM پیش نمایش بررسی وضعیت: طیف درگیری امروز نه خطی است و نه قابل پیش بینی. ما باید احتمال درگیری منجر به شرایطی را که می تواند به سرعت یک دشمن را به استفاده از هسته ای به عنوان کمترین گزینه خود تلقی کند ، محاسبه کنیم. ” می خواند.

هیچ اطلاعات ، پیوند یا زمینه اضافی در زمینه پیش زمینه ارائه نشده است ، و باعث می شود پیروان نگرانی های خود را بیان کنند یا از اوضاع بپرسند.

یکی از کاربران با کنایه گفت: “خوب ، من امشب بعد از خواندن آن خوب خواهم خوابید.”

دیگران موضوع توئیتر را به بحث و جدال حزبی تبدیل کردند ، درمورد قدرت مجتمع نظامی-صنعتی ایالات متحده اظهار نظر کردند ، پیشنهاد می کنند که آمریکا باید هزینه های کمتری را برای مقدمات جنگ و بیشتر برای مراقبت های بهداشتی صرف کند ، یا پست های میانه ای (همراه با منابع بازی های جنگی) به به پوچ بودن وضعیت اشاره کنید.

این اولین بار نیست که در هفته های اخیر توییتر STRATCOM باعث می شود مردم از این کار دست و پا کنند. ماه گذشته ، پس از اینکه کودک خردسال مسئول حساب STRATCOM توییتر ناخواسته یک توییت را با عنوان “؛ l ؛؛ gmlxzssaw” ارسال کرد ، این فرمان عذرخواهی کرد.

متن نوشته

زمینه آخرین اظهارات این است که STRATCOM قصد دارد بیانیه ای در مورد وضعیت هسته ای به روز شده خود منتشر کند ، با فرمانده فرمانده ، دریادار چارلز ریچارد ، برای شهادت در روز سه شنبه در کمیته خدمات مسلح سنا و کمیته خدمات مسلح مجلس در چهار شنبه. در آنجا ، او و ژنرال جیمز دیکینسون رئیس فرماندهی نیروی فضایی حضور دارند انتظار می رود بحث کنیم بودجه نظامی ایالات متحده برای سال مالی 2022 و به اصطلاح “برنامه دفاعی سالهای آینده” – که خلاصه و پروژه ها ، منابع و تجهیزات مرتبط با کلیه برنامه های وزارت دفاع را شامل می شود.

روز دوشنبه ، دیکینسون در گزارشی برای The Hill ، اظهار داشت که فرماندهی او “آماده سازی برای جنگی که هنوز جنگ نشده است” وظیفه خود را دارد و در عین حال خواستار تلاش های روسیه و چین در مورد توانایی های نظامی مستقر در فضای آمریکا است. تهدیدها “برای غرب.

ایالات متحده در حال برنامه 30 ساله و 1.5 تریلیون دلاری برای به روزرسانی زرادخانه هسته ای خود است. هزینه های آمریکا معادل 53 برابر هزینه های روسیه برای به روزرسانی بازدارنده هسته ای دوران اتحاد جماهیر شوروی در سال های اخیر بوده است. برنامه ایالات متحده در اواخر سال 2016 توسط باراک اوباما ، رئیس جمهور آمریکا تصویب شد ، دونالد ترامپ هزینه و تأیید استفاده از سلاح های هسته ای علیه مخالفان غیر سلاح هسته ای را در سال 2018 اضافه کرد.