NYPD پس از ترس مردم از آینده Dystopian ، ربات سگ را از بین می برد

NYPD پس از ترس مردم از آینده Dystopian ، ربات سگ را از بین می برد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

Boston Dynamics ، یکی از برجسته ترین شرکت های رباتیک جهان ، فروش ربات سگ معروف خود را سال گذشته با قیمت سنگین 74،500 دلار آغاز کرد.

اداره پلیس نیویورک پس از جلب توجه منفی گسترده در فضای مجازی و احضار احضاریه شورای شهر ، با Boston Dynamics قرارداد خود را پایان داد و از سگ ربات با تکنولوژی پیشرفته جدا شد.

سخنگوی روز چهارشنبه به نیویورک پست گفت که این بخش اجاره “Digidog” را از Boston Dynamics متوقف کرده است و افزود که سگ بازگردانده خواهد شد.

این خبر پس از آن منتشر شد که ویدئویی در توییتر از گشت پلیس سگ ربات در خیابان ها منتشر شد.

این کلیپ با واکنش گسترده آنلاین روبرو شد ، جایی که مردم مقایسه می کردند با مجموعه تلویزیونی “آینه سیاه” ، که آینده دوگانگی را به تصویر می کشد.

در نتیجه ، بیل دبلاسیو ، شهردار نیویورک ، از پلیس خواست تا “در مورد استفاده از این ربات” تجدید نظر کند و پس از آن رهبران شورای شهر تصمیم گرفتند که NYPD را احضار کنند تا از هزینه آن مطلع شود.

سگ همچنین از پایتخت کاپیتول جلب توجه کرد ، نماینده دموکرات ، الکساندریا اوکاسیو-کورتز ، سگ الکترونیکی را “پهپاد زمینی رباتیک” نامید.

معاون کمیساریای اطلاعات و ضد تروریسم NYPD گفت که قرارداد اجاره ربات که قرار بود در ماه آگوست پایان یابد ، پس از “هدف” شدن سگ خاتمه یافت ، در حالی که مردم به طور نامناسب از سگ برای بحث در مورد نژاد و نظارت استفاده می کردند ، نیویورک تایمز گفت.

میلر افزود: “مردم عبارات و زبان را فهمیده بودند تا به نوعی این شر را ایجاد کنند.”

فیلم گشت ویروسی اولین باری نبود که توله سگ در حین انجام وظیفه دستگیر شد. پیش از این در یک کلیپ تصویر سینوس در حال ورود به صحنه در یک حمله به خانه و گروگان گرفته شده بود.