Mortal Kombat ، Lesser Evil: چگونه Dems از GOP برای حفظ خط در خط استفاده می کنند

Mortal Kombat ، Lesser Evil: چگونه Dems از GOP برای حفظ خط در خط استفاده می کنند

سخنرانی بزرگ بایدن با ستایش رسانه ها ؛ خطاب نخبگان متحجر از ظهور چین را نشان می دهد. اتهامات مربوط به جنایت و نفرت در قتل آربری.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند میچل پلیتنیک، تحلیلگر سیاسی و نویسنده مشترک کتاب جدید “به جز فلسطین: محدودیت های سیاست های مترقی” برای گفتگو در مورد رئیس جمهور جو بایدن قبل از یک نشست مشترک کنگره ، پاسخ تحریک آمیز به سخنرانی رسانه های جریان اصلی و دلیل پیشنهادات بایدن به نظر می رسد با هدف مقابله با چین است نه بهبود زندگی افراد شاغل در ایالات متحده.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جون جتر، روزنامه نگار برنده جایزه و خبرنگار خارجی ، تهیه کننده رادیو و تلویزیون ، Bluesologist و Decolonizer ، و نویسنده کتاب “تخت شکسته در بازار آزاد: جهانی شدن چگونه کارگران را فراری داد” ، برای ادامه بحث در مورد سخنرانی رئیس جمهور بایدن و همچنین صحبت های بایدن به طور فزاینده سخنان تهاجمی نسبت به فدراسیون روسیه و جمهوری خلق چین.

در بخش سوم ، یک فعال مستقر در آتلانتا به شان و ژکی پیوست مونیکا جانسون برای بحث در مورد جرایم نفرت و اتهامات قتل علیه افرادی که به قتل Ahmaud Arbery متهم شده اند ، اهمیت تاریخی قتل عام هوشیارانه قبل از قتل پلیس جورج فلوید ، و آخرین موج قتل های پلیس توسط معترضین در سراسر کشور تقبیح شده است.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند براندون ساتونمیزبان پادکست گفتمان ، برای بحث در مورد انتشار فیلم مورد انتظار مورتال کمبت ، اصرار تیم اسکات سناتور کارولینای جنوبی مبنی بر اینکه “آمریکا کشوری نژادپرست نیست” و اینکه چرا احزاب دموکرات و جمهوری خواه در واقع “مکمل” یکدیگر هستند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم