‘Hardly Future of Transport’: سیستم حمل و نقل زیرزمینی Netizens Slam Elon Musk

‘Hardly Future of Transport’: سیستم حمل و نقل زیرزمینی Netizens Slam Elon Musk

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

علاوه بر ساده سازی سفرهای فضایی و انقلابی در صنعت اتومبیل سازی ، شرکت فن آوری و شرکت The Boring در حال ابداع وسایل حمل و نقل جدید هستند. یک پروژه یک تونل زیرزمینی است که در آن اتومبیل های خودران سریعتر مردم را از نقطه A به نقطه B می رسانند تا حمل و نقل معمولی.

تلاش های ایلان ماسک معمولاً نظرات مثبتی را از سوی مردم و رسانه ها به دست می آورد ، اما این مقاله نظراتی را به خود جلب کرده است که از جنبه کاملاً سرد و خنک است (به بیان ملایم). “خسته کننده” ، “لنگ” ، “دی *** سواری دیزنی” برخی از واکنش ها به حلقه ای است که در مرکز همایش های لاس وگاس (LBCC) رونمایی شد.

سیستم حمل و نقل زیرزمینی دارای دو تونل یک طرفه است – طول هر یک تقریباً یک مایل – سه ایستگاه مسافربری (دو سطح و یک زیر زمین) و طبق وب سایت شرکت Boring “مدت زمان 45 دقیقه پیاده روی درون دانشگاه را به تقریباً 2 دقایق”. امیدوار کننده به نظر می رسد ، درست است؟

با این حال به نظر می رسد رونمایی اخیر از این حلقه تحت تأثیر خبرنگاران و مردم قرار نگرفته است. بزرگترین شکایت آنها این بود که اگرچه شرکت Boring در ابتدا قول داده بود که اتومبیل ها خودران خواهند بود و ماسک گفته بود که سرعت خودروها 155 مایل در ساعت (249 کیلومتر در ساعت) خواهد بود ، اما در واقع ارائه اتومبیل های تسلا در 35 مایل عابر پیاده رانده می شد در ساعت (56 کیلومتر در ساعت).

این جزئیات مورد پسند عموم قرار نگرفت و شهروندان از پروژه توسعه یافته توسط ماسک و شرکت The Boring “ستایش” کردند.

بسیاری از کاربران گفتند که سرعت خودرو بسیار کند است.

دیگران گفتند که ترانزیت حلقه غیر عملی و ناامن است.

بسیاری از کاربران به شوخی گفتند که ماوریک فناوری به سادگی وسایل حمل و نقل سنتی را دوباره طراحی کرده است.

اما برخی از افراد تحت تأثیر این پروژه قرار گرفتند و از ماسک دفاع کردند.

ساخت حلقه ترانزیت دو سال به طول انجامید و هزینه آن تقریباً 47 میلیون دلار بود. به گفته استیو هیل ، مدیر اجرایی كنوانسیون و مرجع بازدیدكنندگان لاس وگاس گفت: “این سیستم مانند یك برنامه تاكسی عمل می كند. یك شخص وارد یك ایستگاه می شود و یك تسلا را صدا می كند و سپس فرد را به سمت مقصد خود می برد. حلقه ترانزیت برای جابجایی 4400 نفر در ساعت با 62 ماشین طراحی شده است. ” هیل افزود که به زودی اتومبیل ها خودمختار خواهند شد.

شرکت Boring روی چندین پروژه دیگر کار می کند: حلقه وگاس در لاس وگاس ، یک سیستم زیرزمینی 15 مایلی ، حمل و نقل سریع را به مقصد اصلی شهر ، از جمله فرودگاه بین المللی مک کاران ، مرکز شهر ، ورزشگاه Allegiant Raiders لاس وگاس و سایر جاذبه ها ارائه می دهد. . این شرکت گفت که این تونل در نهایت شهر را به لس آنجلس متصل خواهد کرد.

پروژه دیگری که توسط The Boring Company توسعه داده شده است Hyperloop است که مسافران مسافر را در غلاف های برق مستقل با سرعت بسیار بالا (760 مایل در ساعت (1200 کیلومتر در ساعت) مشاهده می کنند. این شرکت گفت که این پروژه مدت زمان سفر را به شدت کاهش می دهد. یک سفر Hyperloop از واشنگتن DC تا نیویورک کمتر از 30 دقیقه طول می کشد (در حال حاضر با هواپیما یک ساعت و 15 دقیقه راه است).