“Great Shape”: نماینده مجلس کانادا “به طور تصادفی” هنگام تماس ویدیویی برهنه می شود

“Great Shape”: نماینده مجلس کانادا “به طور تصادفی” هنگام تماس ویدیویی برهنه می شود

یک قانونگذار لیبرال از کبک پس از اینکه عکس برهنه او از طریق اینترنت راه یافت ، این هفته در وضعیت شرم آور قرار گرفت – این عکس در یک ملاقات مجازی با همکاران پارلمان گرفته شده است. دلسوزی برای او آسان است – در زمان COVID ، بسیاری از آنها در حین مکالمات بزرگنمایی به معنای واقعی کلمه با شلوار پایین دست گرفته شده اند.

ویلیام آموس ، نماینده کانادایی نماینده ناحیه کبک در پونتیاک ، مجبور شد که به دلیل برهنه شدن در یک جلسه مجلسی مجلس عوام ، عذرخواهی کند.

در طول جلسه با همكاران پارلمان ، سیاستمداری كه نماینده حزب لیبرال جاستین ترودو است ، در حالی كه با افتخار بین پرچم های كانادا و كبك ایستاده بود ، جلوی دوربین گرفته شد.

این جلسه به صورت عمومی پخش شد اما چون آموس در آن زمان سخنرانی نمی كرد ، تصویر وی فقط برای نمایندگان همكار و كارمندان از طریق خبر داخلی قابل مشاهده بود.

با این حال ، کسی از بدن برهنه او عکس گرفته است ، که اکنون در حال انجام کارهای آنلاین است – هرچند مشخص نیست که چه کسی آن را فاش کرده است.

اما طبق گفته Claude DeBellefeuille ، نماینده حزب بلوك كبكوئیس ، كه پس از پایان جلسه هیبرید پارلمان ، این حادثه را به آنتونی روتا رئیس مجلس نمایندگان اشاره كرد ، آموس واقعاً “خوب” است.

سپس این سیاستمدار با تمسخر به همه یادآوری كرد كه چه كسی لباس مناسب برای قانونگذاران است – حتی اگر آنها از خانه خود را تنظیم كنند.

DeBellefeuille به فرانسوی گفت: “امروز ما ركورد جدیدی ثبت كرده ایم. ما یك عضو را در دوره س Questionال دیده ایم كه لباس نامناسبی پوشیده است – یعنی بدون لباس”. باید به این عضو آنچه مناسب است یادآوری شود و دوربین خود را کنترل کند. “

به نظر می رسد که آموس پس از گفتن اینکه از “اشتباه ناگوار” خجالت کشیده است ، قصد نشان دادن هیکل ظاهراً پر زرق و برق خود را نداشته است.

وی افزود: “به دلیل اینکه بعد از رفتن به آهسته دویدن لباس کار را عوض کردم ، دوربین من به طور تصادفی روشن شد. من صمیمانه از همه همکارانم در مجلس عذرخواهی می کنم. ”” آموس در توییتر توضیح داد.

به گفته رئیس دولت شلاق مارک هلند ، نماینده مجلس “با این حادثه” کاملاً فانی شد “.

آموس قول داد که این اتفاق دیگر تکرار نشود ، اما طبق نظرات کاربران شبکه های اجتماعی ، این سیاستمدار چیزی برای شرمندگی ندارد. اول از همه ، خیلی ها به حالت عالی پدر چهار فرزند دو ساله اشاره کردند. در مرحله دوم ، مردم نوشتند که هرکسی این تصویر را فاش می کند ، باید از رفتار خود شرمنده باشد – به هر حال ، این نه تنها ناچیز بلکه غیرقانونی است.

در همین حال ، وکیل و نویسنده آمریکایی جفری توبین سال گذشته کار خود را در نیویورکر از دست داد پس از اینکه در هنگام مکالمه با زوم با همکارانش جلوی دوربین خودارضایی گرفت. در آن زمان ، بسیاری از مردم استدلال می کردند که رفتار توبین به معنای سوon رفتار جنسی است.