Google Searches برای “انتقال به کانادا” Skyrocket پس از اولین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده

Google Searches برای “انتقال به کانادا” Skyrocket پس از اولین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به گفته Google Trends ، اولین بحث ریاست جمهوری آمریکا ممکن است آمریکایی ها را به سمت شمال سوق دهند ، که نشان می دهد گوگل به دنبال چگونگی درخواست شهروندی کانادا و انتقال به کانادا به دنبال بروز هرج و مرج در روز سه شنبه بین دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، به شدت افزایش یافته است. .

به گفته گوگل ، سeriesالات مربوط به “نحوه درخواست تابعیت کانادا” در ساعت 10:32 بعد از ظهر افزایش یافت. EDT در روز سه شنبه ، حدود یک ساعت پس از بحث و بررسی است. در ساعت 4:24 بامداد روز چهارشنبه ، همان س skyال در فرکانس سر به فلک می کشد. بیشترین جستجو در گوگل در ماساچوست و به ترتیب میشیگان ، ایلینوی ، نیویورک و پنسیلوانیا انجام شد.

سایر سeriesالات جستجو ، از جمله “نحوه انتقال به کانادا” و “انتقال به کانادا” نیز در مناظره روز سه شنبه با افزایش قابل توجهی روبرو شدند. جستجوی “چگونه به کانادا برویم” در ساعت 10:48 بعد از ظهر افزایش یافت. EDT ، در حالی که س “ال “انتقال به کانادا” نیز در ساعت 10:48 بعد از ظهر افزایش یافت. و بار دیگر در ساعت 7:12 صبح روز بعد.

در حالی که جستجوی “انتقال به کانادا” در ایالت های وایومینگ ، ورمونت ، اورگان ، کلرادو و واشنگتن بیشترین محبوبیت را داشت ، جستجوی “نحوه انتقال به کانادا” در ایالات زیر با این ترتیب بیشتر محبوب بود: اورگن ، وایومینگ ، واشنگتن ، کلرادو و ورمونت

بسیاری از کاربران توییتر نیز پس از بحث روز سه شنبه تمایل خود را برای انتقال به کانادا ابراز داشتند.

هشتگ “#TrumpIsARacist” نیز در توییتر چهارشنبه در جریان بود.

“جو بایدن کاملاً واضح و برتری سفیدپوستی را محکوم کرد. چرا برای جو اینقدر آسان است و برایrealDonaldTrump بسیار سخت است؟ ” یکی از کاربران نوشت.

“دونالد ترامپ پسران مغرور را به یک نام محبوب تبدیل کرده است. او کسی است که حومه حومه را می کشد …. و شهرها ، حومه شهرها ” کاربر دیگری نوشت.

در طول بحث ، پر از مبادلات تلخ و وقفه های بی شمار در حالی که ناظم کریس والاس از فاکس نیوز برای کنترل هرج و مرج تلاش می کرد ، ترامپ نتوانست برتری سفیدپوستان را محکوم کند و به گروه پسران مغرور ، یک سازمان راست افراطی ، نئوفاشیست ، گفت “ایستادن پشت و ایستادن. “

ترامپ در طول بحث گفت: “پسران مغرور” عقب بایستید و کنار بایستید. اما من به شما چه می گویم ، من به شما چه می گویم: کسی باید کاری در مورد آنتیفا و چپ انجام دهد ، زیرا این یک مشکل جناح راست. “

ترامپ با واکنش گسترده ای ، از جمله جمهوری خواهان دیگر ، به دلیل امتناع از محکومیت برتری سفیدها در بحث روز سه شنبه ، با واکنش گسترده ای روبرو شده است. با این حال ، روز چهارشنبه هنگامی که خبرنگاران در مورد این موضوع از او سedال کردند ، ترامپ روشن کرد که با پسران مغرور آشنایی ندارد و این گروه باید “بایستید و اجازه دهید نیروی انتظامی کار خود را انجام دهد.”

CBS News گزارش داد ، روز چهارشنبه ، سناتور میت رامنی (R-UT) گفت که “البته” ترامپ باید برتری سفید را به وضوح محکوم می کرد. سناتور مایک راندز (R-SD) نیز روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که “امیدوار به شفافیت بیشتر” از ترامپ در مورد موضوع نژاد است.