Crook را علامت گذاری کنید: تماشا کنید که صاحب اتومبیل در حال دزدیدن بنزین بر روی سارقانی است که سعی می کنند ماشینش را بدزدند

Crook را علامت گذاری کنید: تماشا کنید که صاحب اتومبیل در حال دزدیدن بنزین بر روی سارقانی است که سعی می کنند ماشینش را بدزدند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/05/03/1082788181_0:130:3076:1860_1200x675_80_0_0_b7052657eb5e8f8e4c69c42bc1ebbc0b.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202105031082788056- علامت گذاری کنید-صاحب-اتومبیل-ماشین-کلاهبرداری-ریختن-گازلین-برای-دزد-درحال تلاش-برای-دزدیدن-اتومبیل-وی /

خوب ، این ویدئو مطمئناً هشدار برای احتیاط همه سارقین محترم است ، به خصوص در مورد افرادی که اتومبیل خود را با بنزین پر می کنند ، زیرا به نظر می رسد تپانچه سوخت گیری می تواند به اندازه یک اسلحه واقعی ترسناک باشد.

شکارچیان شکار می شوند ، یک فیلم سرگرم کننده در مورد چگونگی مبارزه با یک اتومبیل رانی در فضاهای وسیع Reddit در زیربرق “JusticeServe” تحت این عنوان ظاهر شد.

فیلم دوربین مداربسته از تاریخ یا مبدا نامشخص نشان می دهد مشتری در یک پمپ بنزین وقتی وانت سفید به او نزدیک می شود ماشین خود را با گازوئیل یا بنزین پر می کند. سه مرد کلاه دار در حالی که با سرعت زیادی پارک ون در کنار ماشینش پارک می کند ، به سمت او بیرون می روند ، چیزی که می تواند تعرض یا سرقت تعبیر شود.

با این حال ، مصرف کننده زودرنج اقدام می کند و آنها را با بنزین اسپری می کند تا امنیت خود را حفظ کند و البته ماشین.

در عرض چند ثانیه ، دو نفر از سه سارق مسلح درون مایعات قابل اشتعال قرار گرفته اند و به نظر می رسد گیج شده اند. یکی سعی می کند پشت ماشین و به صندلی راننده برگردد ، در حالی که دو نفر دیگر قصد فرار دارند ، اما صاحب ماشین مبارزه می کند و او را نیز پایین می اندازد.

سارقان احتمالی علی رغم اینکه راننده هنگام فرار با بنزین آنها را پاشیده ، موفق به فرار از صحنه می شوند.

در همان لحظه فیلم به پایان می رسد ، بنابراین ما نمی دانیم که سرانجام چه اتفاقی برای صاحب خودرو افتاده است یا اینکه در نهایت سارقان ناموفق دستگیر شده اند.

Redditers با برخی گمانه زنی ها می تواند شیلی یا حتی عربستان سعودی باشد ، محل فیلمبرداری این حادثه را تعیین کرد.

بسیاری از کاربران به این ویدئو واکنش نشان دادند و یکی ادعا کرد که پاشش سوخت بیشتر از آنکه باعث خسارت شود ، مربوط به “ارسال پیام” به سارقان است. فرد دیگری اظهار داشت که پاشیدن ون با بنزین باعث می شود مسئولان بتوانند آن را آسان تر کنند.

برخی حتی به صحنه معروف ایستگاه بنزین “Jitterbug” از نمایش کمدی Zoolander ، که در سال 2001 منتشر شد ، اشاره کردند ، زیرا “یک مبارزه بی خطر با بنزین” بود.