Conor McGregor “Weighs” خرید منچستر یونایتد در میان درام ESL ، توییتر با خنده زوزه می کشد

Conor McGregor “Weighs” خرید منچستر یونایتد در میان درام ESL ، توییتر با خنده زوزه می کشد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

باشگاه با شکوه فوتبال انگلیس در میان ایده ای رسوا و تازه ایجاد شده برای ایجاد یک سوپرلیگ اروپا (ESL) مورد اختلاف و اختلاف است. این پروژه گویا کمک به سیستم فوتبال اروپا را برای غلبه بر عواقب شیوع ویروس کرونا ، پیش بینی کرده است ، اما جزئیات خاصی توسط مبتکران ارائه نشده است.

کانر مک گرگور ، ستاره ایرلند ، قهرمان سبک وزن و سبک وزن UFC ، روز سه شنبه توییت کرد که او در فکر خرید باشگاه فوتبال منچستر یونایتد است ، و نظر پیروان را جویا می شود.

توییت مک گرگور گزارش هایی را منتشر کرد که بعداً با اظهارات رسمی تأیید کردند که اد وودوارد ، معاون اجرایی منچستر یونایتد در میان درگیری در حال گسترش ایجاد سوپرلیگ اروپا به تازگی استعفا داده است.

شهروندان سرگرم کننده بلافاصله به این توییت واکنش نشان دادند ، برخی این ایده را تأیید کردند و برخی دیگر اظهار داشتند که اگر “لیورپول را بخرد” وضعیت بهتری خواهد داشت.

برخی از twittarians خاطرنشان کردند که مک گرگور پول کافی ندارد ، و خاطرنشان کردند که افسانه UFC “قبل از شروع آن به حدود 8 مبارزه دیگر با Mayweather نیاز دارد.”

همانطور که روز دوشنبه دیلی اکسپرس گزارش داد ، هواداران منچستر یونایتد از حضور بالقوه این باشگاه در برنامه سوپرلیگ اروپا و این واقعیت که آنها قبلاً در مورد بیانیه باشگاه در مورد مشارکت ESL مطلع نشده بودند ، خشمگین شدند.

پیش بینی شده بود که یک لیگ برتر اروپا (ESL) شامل ایجاد مسابقات فوتبال باشگاهی با حضور 20 تیم برتر اروپایی باشد. از آن گروه ، 12 باشگاه برتر از جمله آرسنال ، تاتنهام ، چلسی ، لیورپول ، منچسترسیتی ، منچستر یونایتد ، میلان ، اینتر ، یوونتوس ، بارسلونا ، رئال مادرید و اتلتیکو اعلام کرده اند که به ESL خواهند پیوست. فلورنتینو پرز به عنوان رئیس لیگ منصوب شد و پست مشابهی را در ‘باشگاه سلطنتی’ در اختیار داشت.

برخلاف جنجال های خشونت آمیز ناشی از این پروژه ، گویا چلسی ، منچستر یونایتد ، لیورپول و آرسنال لندن در حال آماده شدن برای پیوستن به منچسترسیتی در کنار کشیدن از برنامه ایجاد لیگ جدید هستند.