Blinken هشدار می دهد که “تجاوز” چینی ها در حالی که پلیس های کلمبیا 20+ مرده دارند

Blinken هشدار می دهد که “تجاوز” چینی ها در حالی که پلیس های کلمبیا 20+ مرده دارند

Blinken ادعا می کند ایالات متحده هدف “مهار چین” را ندارد. پلیس های کلمبیا در میان اعتراضات بیش از 20 نفر را می کشند. آزادی زندانی سیاسی سینک مگی خواستار شد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند جان راس، عضو ارشد موسسه مطالعات مالی چونگ یانگ در دانشگاه رنمین چین ، برای بحث در مورد ادعای مشکوک وزیر خارجه آنتونی بلینکن مبنی بر اینکه دولت ایالات متحده برای “مهار چین” تلاش نمی کند ، چرا که به نظر می رسد دستور کار تور اروپا در این کشور خلاف این را نشان می دهد ، و چرا تلاش های مقامات ایالات متحده برای سخنرانی در مورد کشورهای در حال توسعه در مورد حقوق بشر به طور فزاینده ای ناپایدار است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند خانم چارو مینا-روخاس، یک مدافع حقوق بشر آفریقایی-کلمبیایی و یکی از اعضای پروسه جوامع سیاه و شبکه همبستگی آفریقایی-کلمبیایی ، برای بحث در مورد اعتراضات ضد نئولیبرالی در حال اجرا در سراسر کلمبیا ، سرکوب وحشیانه پلیس که توسط ایالات متحده پشتیبانی می شود رژیم ، و چرا بحران بهداشت عمومی و اقتصادی کشور به شدت در میان جوامع سیاه پوستان کشور احساس می شود.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جیتو سادیکی و لئون جردن از ائتلاف برای آزاد کردن راشل “Cinque” Magee ، برای بحث در مورد کارزار در حال انجام برای آزادی “طولانی ترین زندانی سیاسی در ایالات متحده” ، نقش نژادپرستی در چارچوب های قانونی که اولین بار او را در سن زندانی دید 16 به دلیل رابطه با یک دختر سفیدپوست و ارتباط او با تلاش نافرجام برای آزادی جورج جکسون از مرکز مدنی شهرستان مارین در سال 1970.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره دانشکده شهر دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با بورسیه برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گویی و پادکست “ما بیدار می مانیم” ، برای بحث در مورد واکنش دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق به تصمیم فیس بوک برای منع وی از استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی به طور نامحدود ، چرا خانواده MOVE “چنان تهدیدی برای سیستم” قلمداد می شود که پلیس فیلادلفیا در سال 1985 کل محله سازمان انقلابی سیاهان را بمباران کرد و درسهایی که قیام 2014 در فرگوسن به مترقیان و انقلابی ها ارائه می دهد برگزارکنندگان امروز

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم