18-باروی کارداشیان ترانس جنسیتی ایرلندی پس از تهدید به عنف در زندان زنان بازداشت شد

18-باروی کارداشیان ترانس جنسیتی ایرلندی پس از تهدید به عنف در زندان زنان بازداشت شد

اروپا

URL کوتاه دریافت کنید

زن ترانس باربی کارداشیان ، متولد Alejandro Gentile ، دارای سابقه طولانی در حملات خشونت آمیز و جنسی علیه خانه مراقبت و مددکاران اجتماعی ، از جمله حمله وحشیانه سال 2018 به زنی است که سعی کرده چشم هایش را بیرون بیاورد.

یک نوجوان ترنسجنس ایرلندی با سابقه تهدید به خشونت و تجاوز به زنان در زندان زنان در County Limerick خواهد ماند.

باربی کارداشیان ، 18 ساله ، فاقد اقامتگاه ثابت ، برای بار دوم در روز سه شنبه از طریق پیوند ویدیویی از بخش زنان در زندان لیمریک در دادگاه منطقه لیمریک ظاهر شد ، مجله گزارش شده

پیگرد گروهبان گاردا شان مولونی گفت که گاردای ، نیروی پلیس ایرلند ، در صورت آزادی با قرار وثیقه “اعتراضات شدیدی” خواهد کرد ، اما گفت که مدیر دادستان های عمومی (DPP) هنوز به او دستور نمی دهد که چگونه پرونده را ادامه دهد.

کارداشیان ، Alejandro Gabriel Gentile متولد شد ، به چهار فقره تهدید به قتل یا آسیب رساندن جدی به یک زن و مرد متهم شده است.

متهم برای اولین بار در روز جمعه در دادگاه حاضر شد ، زمانی که وكیل وی میشل فینان “گواهی تشخیص جنسیت” را ارائه داد ، سندی رسمی كه گواهی می دهد كه او اكنون به عنوان یك زن زندگی می كند.

فینان روز جمعه گفت ، كارداشیان “بسیار مضطرب بود كه در یك زندان زنان برای زنان بازداشت شود ، زیرا خودش را زن معرفی كرد” و ادعا كرد موكل وی “اظهاراتی كرده است كه قصد دارد به خودش آسیب برساند”.

قاضی ماریان اولیاری دستور داد که کارداشیان تا 13 اکتبر بازداشت شود تا منتظر دستورالعمل های DPP باشد.

این پرونده باعث شد تا فعالان این س questionال را مطرح کنند که چرا یک مجرم خطرناک بدن مرد در فضایی مختص زنان حبس شده است.

گفته می شود کارداشیان فردی کاملاً مضطرب است که بسیاری از دوران کودکی خود را از 10 سالگی تحت مراقبت گذرانده است. اسناد دادگاه می گوید او “در یک خانواده با فساد شدید و خشونت خانگی به دنیا آمده است” ، در حالی که والدین وی “رابطه سادومازوخیستی” داشتند.

در سال 2015 ، ماه ها قبل از اینکه خود را به عنوان تراجنسیتی معرفی کند ، جنتیل به زنی که در خانه مراقبت خود کار می کرد حمله کرد و مشاهده شد که “رفتارهای شدید و بیش از حد جنسی نسبت به کارمندان زن” نشان می دهد.

در سال 2018 ، کارداشیان حمله ای شرورانه به یکی دیگر از مددکاران اجتماعی که او را به خانه ای جدید می رساند ، آغاز کرد و اعلام کرد “من قصد دارم شما را بکشم” در حالی که موهای زن را پاره کرده و سعی در بیرون آوردن چشمان خود دارد. وی پس از دستگیری به یک روانپزشک گفت که قصد دارد کارگران مراقبت را به قتل برساند.

پروفسور هری کندی ، که بعداً کارداشیان را ارزیابی کرد ، گفت که او “اعمال خشونت جسمی و جنسی را انجام می دهد که بعضی اوقات بسیار مهم است – بخصوص در مورد زنان”.

قانون تشخیص جنسیت ایرلند در سال 2015 به افراد اجازه می دهد که بدون داشتن جراحی تغییر جنسیت یا هورمون درمانی ، بر اساس “شناسایی خود” از نظر قانونی به عنوان اعضای جنس بیولوژیک مخالف رفتار شوند.

هفته گذشته دولت انگلستان تغییرات پیشنهادی در قانون تشخیص جنسیت خود را لغو کرد تا اجازه شناسایی خود را بدهد ، گرچه ترنسجنسالان پس از دو سال زندگی در حد جنسیت فرضی خود بدون جراحی هنوز می توانند به طور قانونی شناخته شوند.

در سال 2018 ، کارن وایت ، یک زن ترنس که اخیراً خود را شناسایی کرده و یک کودک محکوم به اعدام در این کشور را که به اتهام چندین مورد تجاوز جنسی و صدمات سنگین بدنی تحت بازداشت بود ، به زندان زنان نیو هال در یورکشایر انگلیس اعزام شد ، علیرغم اینکه از نظر قانونی زن شناخته نشده است. او قبل از انتقال به زندان مردان ، به دو هم زندانی خود حمله جنسی کرد.