100 روز اول بایدن ؛ جشن نازی های اوکراین؛ پشتیبانی از دست دادن دیکتاتور هائیتی

100 روز اول بایدن ؛ جشن نازی های اوکراین؛ پشتیبانی از دست دادن دیکتاتور هائیتی

100 روز نخست رئیس جمهور بایدن با ابتکارات داخلی جدید و سیاست خارجی فوق العاده ملی گرایانه امپریالیستی همراه است.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد داستانهای مهم این هفته به ما پیوست. تیم سیاست خارجی بایدن نشان می دهد که آنها مایلند در لغو تحریم های برای یک توافق فراتر از این عمل کنند ، اما این ممکن است کافی نباشد. همچنین ، چین می گوید که ایالات متحده فعالیت های نظامی خود را در نزدیکی سواحل خود در زیر بایدن افزایش داده است.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد سیاست داخلی به ما می پیوندد. شاخص های اقتصادی اخیر از اتحادیه اروپا نشان می دهد که اقتصاد آنها در سه ماهه اول کاهش یافته است و یک رکود آشکار و آشکار را نشان می دهد. همچنین ، فدرال رزرو از احتمال افزایش تورم شانه خالی می کند.

جرالد هورن، استاد تاریخ دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، برای بحث در مورد داستانهای مهم این هفته به ما پیوست. ترکیه اخیراً با ایالات متحده و روسیه اختلاف دارد و دکتر هورن در مورد غیرقابل جبران بودن شکاف ها بحث می کند. همچنین ، تونی بلینکن در مخالفت با معاملات اقتصادی خود با چین ، ملت های آفریقایی را تهدید می کند.

دنی هایپهونگ، نویسنده و همکار گزارش Black Agenda ، با هم همکاری می کنند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” برای بحث در مورد اخبار هفته. الكساندیا اوكاسیو-كورتز در حالی كه معتقد است رئیس جمهور بایدن بیش از انتظار مترقیان است ، چپ چپ ضد جنگ را ناراحت كرده است. همچنین ، کارشناسان بین المللی حقوق بشر ، قتل های پلیس ایالات متحده را به عنوان جنایاتی علیه علوم انسانی محکوم می کنند.

گلهای گری، میزبان “نمایش گلهای گری” در ایستگاه رادیویی WREJ-AM 990 شاد شوید و نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده “خون بر دستان ما: حمله آمریکا به عراق” ، برای بحث در مورد اخبار هفته به ما بپیوندید. طرفداران آزادی های مدنی نگران رونمایی از پروژه جدید آژانس اطلاعاتی به نام “مرکز تأثیر بدخیم خارجی” هستند. همچنین ، CNN درمورد اظهارات ریک سانتوروم که وجود بومیان آمریکایی را در تاریخ ایالات متحده پاک کرد ، سکوت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم