گفتگوی G7 در لندن ، هند 20 میلیون مورد را پشت سر می گذارد

گفتگوی G7 در لندن ، هند 20 میلیون مورد را پشت سر می گذارد

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان با مهمانان در مورد آب به عنوان سلاح در سوریه ، اینکه چرا CIA در تبلیغ جدید استخدام خود “بیدار شد” ، ممنوعیت برنامه ریزی شده FDA برای سیگارهای منتول و عقب نشینی بی صدا توسط WaPo / NYT داستان آنها در مورد جولیانی.

میهمانان:

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیل گر ژئوپلیتیک | آب به عنوان یک سلاح: ترکیه ، سوریه و عراق

پیتر تابوت – مقاله نویس و نویسنده | سیا از خواب بیدار شد ، آیا فیس بوک باید ترامپ را بازگرداند؟

گریگوری کنلی – رئیس انجمن تبخیر آمریکا | FDA تحت فشار بایدن برای ممنوعیت مصرف سیگارهای منتول و طعم دار

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکا | WaPo ، NYT پس گرفتن داستان “FBI Warned Giuliani” ، آیا بایدن یک FDR جدید است

در اولین ساعت ما ، مارام سوسلی به ما پیوست تا در مورد آب مورد استفاده ترکیه به عنوان سلاحی علیه کردها ، سوریه و عراق صحبت کنیم. ما همچنین در مورد چگونگی واکنش چین و روسیه به رفتار اسرائیل با فلسطینیان صحبت کردیم زیرا بلوک قدرت اوراسیا سرمایه گذاری خود را در منطقه افزایش می دهد و در سطح بین المللی برجسته می شود.

در ساعت دوم ، پیتر کوفین برای گفتگو درمورد اینکه چرا CIA از پیام های متقاطع و مقطعی در یک آگهی استخدام جدید استفاده می کند و آنچه جامعه اطلاعاتی از چپ مدرن به دست می آورد ، به ما پیوستیم. در مرحله بعدی ، ما با گریگوری کانلی در مورد ممنوعیت پیشنهاد سیگارهای منتول و طعم دار صحبت کردیم ، و هزینه ها و فواید فشار ناشی از مصرف محصولات دخانیات سرطان زا را بررسی کردیم.

در ساعت سوم ، تد رال به ما پیوست تا درباره واشنگتن پست و اخطار آخر هفته نیویورک تایمز از داستان خود در FBI با اخطار جیولیانی از یک کمپین “ضدعفونی روسیه” با محوریت اوکراین صحبت کنیم ، رضایت خاطر ، و اینکه چرا جامعه اطلاعاتی برای روایت های خود به روزنامه های برجسته به عنوان تایپیست متکی است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم