گزارش های نیویورک تایمز در مورد روابط متهم بین کمپین ترامپ 2016 و روسیه: Same Spin، Same Theme

گزارش های نیویورک تایمز در مورد روابط متهم بین کمپین ترامپ 2016 و روسیه: Same Spin، Same Theme

در این قسمت از ساعت بحرانی ، میزبانانی چون دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون در مورد گزارش روز سه‌شنبه در نیویورک تایمز با عنوان “G.O.P.-Led Panel Senate جزئیات روابط بین کمپین ترامپ 2016 و دخالت روسیه با مارک اسلبودا صحبت می کنند.”

وی ادامه داد: “گزارش گسترده ای که روز سه‌شنبه توسط یک هیئت سنا تحت کنترل جمهوری خواه منتشر شد که مدت سه سال برای تحقیق در مورد دخالت در انتخابات روسیه در سال 2016 به طول انجامید ، گسترده ای از تماسهای بین مشاوران مبارزات انتخاباتی ترامپ و مقامات دولت روسیه و سایر روسها را شامل می شود ، از جمله برخی از آنها با سرویس های اطلاعاتی این کشور. ، روزنامه تایمز گزارش داد. آیا اتهامات دقیق هستند؟

دموکرات ها دوشنبه شب کنوانسیون نامزدی مجازی خود را آغاز کردند. عصرانه طولانی به محکومیت های دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده و کوتاه در ابتکار عمل بود. ما از این چه کاری می کنیم؟

روزنامه “فایننشال تایمز” روز سه شنبه گزارش داد: “صنایع چیپ و اسمارت فون جهانی پس از اعمال تحریم های سختگیرانه تر علیه هواوی که برخی گفته اند می تواند به معنای” مرگ “برای این شرکت باشد ، در حال ایجاد اختلال جدی هستند. اینجا چه خبره؟

ما حدود یک هفته گذشته در مورد انتخابات در بلاروس بحث کرده ایم. روز سه شنبه ، روزنامه فایننشال تایمز و منابع دیگر گزارش دادند که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد انتخابات بلاروس از طریق تلفن صحبت کرده اند. دفتر مرکل در بیانیه ای اعلام کرد که رئیس جمهور بلاروس الكساندر لوكاشنكو باید گفتگو با مخالفان را آغاز كند. آیا این قابل توجه است و چرا باید مهم باشد؟

گریزون در 13 آگوست گزارش داد: “یک انفجار گسترده در 4 اوت ، بیروت ، لبنان را ویران کرد و باعث کشته شدن بیش از 150 نفر ، زخمی شدن هزاران نفر ، صدها هزار نفر از بی خانمان ها شد و یک تکه بزرگ از شهر را ویران کرد.” در مورد لبنان و درگیری های آن؟

گوگل ، فیس بوک ، توییتر و سایر شرکتهای بزرگ فناوری در حال افزایش سانسور در سکوهای خود هستند و از بهانه محافظت از کاربران خود برای این کار استفاده می کنند. ما از این چه کاری می کنیم؟

وی گفت: “رژیم ترامپ هوآوی ، TikTok و WeChat را که سه شرکت موفق فن آوری و رسانه های اجتماعی چینی است ، مستقیماً به دیوار می کشاند ، یا آنها را از بازار ایالات متحده ممنوع می کند یا در پرونده TikTok ، صاحب خود را وادار به فروش دارایی های آمریکایی خود به یک شرکت آمریکایی ، “پاتریک لارنس روز دوشنبه در کنسرسیوم نیوز نوشت. “روز شنبه ، رئیس جمهور دونالد ترامپ اعلام کرد که تعداد بیشتری از این آینده است.” چقدر باید نگران باشیم؟

مهاجران و اجرای گمرک ایالات متحده ، مهاجران بازداشت شده در کالیفرنیا را با استفاده از HDQ Neutral که یک ماده شیمیایی ضد عفونی کننده خطرناک با قدرت صنعتی است ، سم پاشی می کند ، هفته گذشته به فعالان گفت: آیا کسی پاسخگو خواهد بود؟

میهمانان:

مارک Sleboda – تحلیلگر امنیت بین المللی مستقر در مسکو

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

دنی هایپونگ – نویسنده و مشارکت کننده گزارش برنامه سیاه

دانیل لازاره – روزنامه نگار تحقیق و نویسنده “کودتای مخملی”

دنی سجورسن – بزرگ بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “عدم وطن پرستی: آمریکا در عصر جنگ بی پایان”

دیو لیندورف – روزنامه نگار

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل ، پادکستر

پاتریک لارنس – نویسنده ، مفسّر ، خبرنگار

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم