کوومو تأیید می کند که رفتار وی به عنوان “معاشقه ناخواسته” در میان رسوایی آزار و اذیت دیده می شود

کوومو تأیید می کند که رفتار وی به عنوان “معاشقه ناخواسته” در میان رسوایی آزار و اذیت دیده می شود

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

دو کارمند سابق دولت کومو ، لیندزی بویلان و شارلوت بنت ، قبلاً داستانهای خود را در مورد چگونگی آزار و اذیت جنسی فرماندار نیویورک در دوران تصدی خود به اشتراک گذاشتند.

در بیانیه روز یکشنبه ، به نظر می رسد اندرو کوومو ، فرماندار ایالت نیویورک تصدیق کند که رفتار او در برابر دو دستیار زن سابق ممکن است “معاشقه ناخواسته” تلقی شود و به دلیل تفسیر آن عذرخواهی کرد.

کوومو ، که به اتهام آزار و اذیت جنسی دو زن روبرو است ، اظهار داشت: “من اکنون می فهمم که تعاملات من ممکن است غیر حساس یا بیش از حد شخصی باشد و برخی از نظرات من ، با توجه به موقعیت من ، باعث شد دیگران احساس کنند.”

به گفته کوومو ، رفتار او مطابق با نحوه عمل او در “عمومی و خصوصی” است. وی با اشاره به اینکه چگونه “مردم را در مورد زندگی شخصی ، روابطشان ، ازدواج یا ازدواج نکردن مورد تحریک قرار داد” ، ادعا کرد که هیچ جرمی ندارد ، و تلاش می کند “تجارت بسیار جدی” را با سر و صدا از بین ببرد.

“در محل کار من گاهی فکر می کنم بازیگوش هستم و شوخی هایی می کنم که به نظر من خنده دار است. من گاهی اوقات مردم را از آنچه فکر می کنم یک روش خوب است ، تحریک می کنم. »

به نظر نمی رسید همه آنچه را که بسیاری ادعا می کردند عدم عذرخواهی نیمه جان است ، قبول کنند و یادآوری می کنند که دقیقاً دو دستیار سابق وی در ادعاهای خود چه گفته اند.

همزمان با آغاز تحقیقات در مورد ادعاهای آزار و اذیت ، نظرات وزیر مطبوعات کاخ سفید جن پسکی و نماینده دموکرات الکساندریا اوکاسیو-کورتز جدی بودن وضعیت را تأیید کرده اند. پسکی ، در اظهارات CNN ، بر تعهد رئیس جمهور آمریکا جو بایدن که هر زن “باید شنیده شود ، باید با احترام و با وقار رفتار شود” تأیید کرد. Ocasio-Cortez خاطرنشان کرد که خواندن ادعاهای آزار و اذیت “دردناک” است و خواستار تحقیقات مستقل شد.

دفتر کوومو “بررسی کاملی” در مورد داستان های دو زن ، لیندزی بویلان و شارلوت بنت ، که هر دو قبلاً از نزدیک با فرماندار همکاری می کردند ، آغاز کرد.

بویلان ، که ابتدا با ادعاهای خود پا به جلو گذاشت ، گفت که در سال 2018 کوومو به او پیشنهاد کرد که با او پوکر استریپ بازی کند و لبهای او را بوسید ، اگرچه او نمی خواست او چنین کاری کند. اندکی پس از آن ، بنت همچنین تجربه خود را از چگونگی سوال فرماندار ایالت نیویورک در سال 2020 در مورد اینکه آیا “فاصله سنی” را به عنوان یک مسئله در روابط خود می بیند و آیا تا به حال با “مرد پیر” بوده است ، نشان داد.