پلیس ضد حمله می بیند وحشیگری مجدد ، ارعاب قانونی

پلیس ضد حمله می بیند وحشیگری مجدد ، ارعاب قانونی

حمله “یهودستیزی” باعث می شود کوربن از کار خارج شود. مسابقات قهرمانی LA به COVID-19 تبدیل می شود. کتاب – سرمایه داری پشت “دولت پلیس جهانی

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند آسا وینستانلی، روزنامه نگار تحقیقی و سردبیر همکار با انتفاضه الکترونیکی ، برای بحث در مورد تعلیق رهبر پیشرو انگلستان جرمی کوربین از حزب کارگر ، اینکه چگونه ادعاهای یهودستیزی در حزب کارگر برای اهداف سیاسی اغراق آمیز بود ، و چرا اکنون به نظر می رسد مبارزات انتخاباتی ساکت کردن نمایندگان صریح طرفدار فلسطین تازه آغاز شده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها بحث در مورد بازگشت جشن جاستین ترنر ستاره لس آنجلس داجرز به میدان را برای جشن پیروزی تیم جهانی خود در سری جهانی پس از مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا در اواسط بازی نشان می دهند ، چرا نادیده گرفتن محدودیت های COVID-19 توسط برنامه فوتبال نبراسکا به عنوان “جدی” نشان داده شده است ، و نقش مدافع ایمنی عمومی اخیر که توسط میرون رول ایمنی سابق NFL انجام شده است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ویلیام I. رابینسون، استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا باربارا ، برای بحث درباره کتاب جدید خود ، “دولت پلیس جهانی” ، در مورد پیوندهای امپریالیسم ایالات متحده در سراسر جهان و نظامی شدن نیروهای پلیس در اینجا ، و مرکزیت سرمایه داری به روال معمول بی عدالتی های اجتماعی تحمیل شده توسط طبقه سرمایه دار فراملی در داخل و خارج.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند Natacia Knapper، برگزارکننده پروژه Stop Police Terror DC ، برای بحث در مورد پوچ بودن دادخواست یکی از افسرهایی که برونا تیلور را علیه دوست پسرش به جرم “پریشانی عاطفی” کشته است ، وحشیگری شبانه پلیس که در اطراف منطقه 4 منطقه در واشنگتن انجام می شود ، دی سی ، و لیل وین تبدیل شدن به آخرین سری عجیب تاییدهای دقایق گذشته دونالد ترامپ توسط رپرها.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم