هیلاری کلینتون به دلیل انتقاد از تجمع ترامپ نسبت به خطر COVID-19 پس از تبلیغ راهپیمایی های BLM ، مسخره کرد

هیلاری کلینتون به دلیل انتقاد از تجمع ترامپ نسبت به خطر COVID-19 پس از تبلیغ راهپیمایی های BLM ، مسخره کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون از حامیان آشکار جنبش Black Lives Matter بوده و از معترضین خواست تا در بحبوحه همه گیر جهانی ، به ادامه فعالیت خود ادامه دهند. با این حال ، او ظاهراً در مورد راهپیمایی انتخاباتی دونالد ترامپ موضع مخالف دارد.

اندکی پس از گفتن اعتراض به تجمع دونالد ترامپ در اوکلاهما در مورد نگرانی از بیماری کرونویووس ، هیلاری کلینتون به آتش کشیده شده است.

نامزد سابق ریاست جمهوری درباره این خبر اظهار داشت كه ثبت نام برای تظاهرات رئیس جمهور شامل چشم پوشی از مسئولیت فرض “خطر ذاتی قرار گرفتن در معرض COVID-19” است.

کلینتون روز جمعه در توییتر خود نوشت: “اگر تظاهرات شما با چشم پوشی از مسئولیت همراه باشد ، نباید آنها را نگه دارید.”

پست وی موجی از اظهارات شهروندان را برانگیخت كه متوجه شدند رقیب ریاست جمهوری ترامپ در سال 2016 ، آنقدر نگران خطرات ابتلا به بیماری نبود ، هنگامی كه به اعتراضات مداوم در ایالات متحده رسید.

یکی از کاربران توییتر اظهار داشت: “اگر شورش های شما با چشم پوشی از مسئولیت همراه باشد ، نباید آنها را نگه دارید.”

کلینتون قبل از توئیت خود ، صراحتاً جنبش سیاه زندگی را تمجید کرد و رئیس جمهور و ارتش آمریکا را به دلیل استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در برابر “معترضان مسالمت آمیز” محکوم کرد ، زیرا بسیاری از تظاهرکنندگان به شورش ، حملات آتش سوزی و غارت در سراسر ایالات متحده متوسل شدند.

موج اعتراضات بیش از دو هفته است که این کشور پس از کشته شدن جورج فلوید ، مقیم آفریقایی آمریکایی ساکن مینسوتا ، پس از دستگیری وحشیانه توسط پلیس مینیاپولیس ، این کشور را فرا گرفته است. این کشور مورد توجه بسیاری از مبارزان قرار گرفته است ، بسیاری از آنها که قوانین دورافتاده اجتماعی را اجرا نمی کردند و حتی ماسک های محافظ نمی پوشیدند ، چیزی که هیلاری کلینتون قبلاً عجله نکرده است به آن توجه کند.

بن شاپیرو ، سردبیر روزنامه دیلی وای ، اظهار داشت: اگر اعتراضات گسترده عظیم شما اعتراضات گسترده عظیمی در وسط همه گیر است ، نباید آنها را نگه دارید.

راهپیمایی مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ در تولسا ، اوکلاهما ، در تاریخ 20 ژوئن برگزار می شود ، زیرا یک روز از 19 ژوئن ، تعطیلات ژوئن ، جشن گرفته شدن پایان برده داری آمریکا ، تحت فشار قرار گرفته است. به گفته رئیس جمهور آمریكا ، تصمیم به تغییر تاریخ گردهمایی “برای احترام به درخواست ها” بسیاری از “دوستان و هواداران آمریکایی آفریقایی تبار” گرفته شده است.