هواپیمای WWII Plane Make اضطراری را در ساحل انبوه فلوریدا تماشا کنید

هواپیمای WWII Plane Make اضطراری را در ساحل انبوه فلوریدا تماشا کنید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هواپیمای سقوط کرده ، TBM Avenger ، یک بمب افکن اژدر است که در طول جنگ جهانی دوم توسط نیروی دریایی ایالات متحده استفاده می شود. طبق وب سایت نمایشگاه هوایی Cocoa Beach ، این هواپیما قبل از بازگشت به پرواز ، سال گذشته تحت مرمت کامل قرار گرفت.

رسانه های محلی گزارش دادند ، روز شنبه ، یک هواپیمای مربوط به دوران جنگ جهانی دوم که در نمایشگاه هوایی فلوریدا شرکت می کرد ، در اقیانوس نزدیک سواحل پایگاه نیروی فضایی پاتریک فرود اضطراری کرد.

TBM Avenger تک موتوره “نرم” در آب کم عمق جنوب ساحل کاکائو فرود آمد ، همانطور که در فیلم های منتشر شده در توییتر دیده می شود. در فیلم ها ، هواپیما قبل از سر خوردن در اقیانوس ، به صورت هماهنگ پایین می آید و باعث پاشش و کف زدن در اطراف آن می شود.

پروانه هواپیما به دلیل سر خوردن در آب کم عمق ، در فیلم دیگری دیده می شود که دیگر نمی چرخد. دهها نفر در آب هنگام پرواز از بالای سر بالا به بالا نگاه می کنند و تماشاگران با پایین آمدن هواپیمای کوچک جا می خورند.

براساس این گزارش ، خوشبختانه هواپیما به سلامت فرود آمد و از جمله خلبان که از معالجه پزشکی امتناع ورزید ، هیچ مصدومی رخ نداد.

برگزارکنندگان نمایشگاه هوایی بیانیه ای صادر کردند و گفتند که علت فرود اضطراری جنگنده جنگ “یک مسئله مکانیکی” است.

در بیانیه نمایشگاه هوایی ساحل کاکائو آمده است: “TBM Avenger که در رژه جنگنده های جنگی شرکت می کرد دارای یک مشکل مکانیکی بود و خلبان توانست هواپیما را به ساحل پایین بیاورد. نیروهای نجات بلافاصله در محل حضور داشتند و خلبان حال خوبی دارد.”

همانطور که در وب سایت نمایشگاه هوایی بیان شد ، این هواپیما پس از بازنشستگی از خدمات نیروی دریایی ایالات متحده ، از سال 1956 تا 1964 به عنوان بمب افکن آتش نشانی سرویس جنگلداری آمریکا در دیویس ، کالیفرنیا مورد استفاده قرار گرفت. TBM Avenger ، ساخته شده در سال 1945 ، توسط فرمانده نیروی هوایی Valiant در یک دوره 18 ساله بازسازی شد ، بمب افکن اژدر قدیمی در ژانویه 2020 دوباره پرواز کرد.

نمایشگاه هوایی ساحل کاکائو که از 17 تا 18 آوریل برگزار می شود ، روز یکشنبه ادامه دارد.

Thunderbirds نیروی هوایی ایالات متحده و تیم نمایشی F-22 Raptor نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. یک بمب افکن B-1 Lancer ، بمب افکن B-52 Stratofortress ، A-10C “Warthog” Thunderbolt II ، C-17 GlobeMaster III و رژه جنگنده های جنگی Valiant Command از دیگر هواپیماهای نظامی به نمایش درآمده است.