همسر کوبه برایانت در بیستمین سالگرد ازدواجشان با همسرش یک عکس دلنشین به اشتراک می گذارد

همسر کوبه برایانت در بیستمین سالگرد ازدواجشان با همسرش یک عکس دلنشین به اشتراک می گذارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کمی بیشتر از یک سال می گذرد که اسطوره NBA و دختر 13 ساله او جیانا ماریا-اونوره به همراه هفت نفر دیگر در سانحه سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس ، کالیفرنیا درگذشت. این سانحه سه دختر دیگر برایانت – ناتالیا 17 ساله ، بیانكا 3 ساله و كاپری نوزاد – را بدون پدر ترك كرد.

همسر کوبه برایانت بازیکن فقید NBA ، ونسا برایانت ، عکس بازگشتی را که 20 سال پیش در روز عروسی گرفته شده است ، به اشتراک گذاشته است.

عکس لمس کننده ای که در اینستاگرام منتشر شده و در حال بوسیدن این دو با لباس عروسی خود است ، با عنوان “سالگرد مبارک عزیزم. دوستت دارم. 20 سال” عنوان شده بود.

بیوه زن همچنین یک فیلم با ادای احترام به همسرش به اشتراک گذاشت که در آن بازیکن فقید NBA در مورد عشق پرشور خود به او صحبت می کند.

کوبه در این فیلم می گوید: “سرگرم کننده است ، اوقات خوبی را با هم سپری می کنیم. من فوق العاده او را دوست دارم و بهترین دوستان نیز هستیم – این یک برکت است.”

افراد مشهور متعددی به حمایت از ونسا در سوگ او پرداختند ، در آن روز ویژه برای او گل فرستادند و نظرات گرمی را در شبکه های اجتماعی ارسال کردند.

بازیکن سابق لیکرز ، پائو گاسول و همسرش کاترین مک دانل ، دسته گل عظیم گل رز قرمز به شکل قلب به ونسا ارسال کردند. مک دانل همچنین کامنت صمیمانه ای را ارسال کرد و گفت: “تعریف عشق واقعی. از اینکه مثال مهمی از LOVE برای میلیون ها نفر از جمله خودم می دهی متشکرم. شما دو نفر برای همیشه زیبا ترین داستان عشق را خواهید داشت.”

دوستان مشهور دیگر ، از جمله کیم کارداشیان ، جنیفر لوپز ، لیلی کالینز ، ویولا دیویس ، نیز نظرات پشتیبانی را ترک کردند.