موج جدیدی از اعتراضات پس از کشتارهای بیشتر پلیس ؛ جنگ طولانی در آمازون

موج جدیدی از اعتراضات پس از کشتارهای بیشتر پلیس ؛ جنگ طولانی در آمازون

با وجود شکست در نبرد اتحادیه با آمازون در آلاباما ، کارگران همچنان برای حقوق خود در ایالات متحده مبارزه می کنند.

کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره مدرسه دانشگاه دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با بورس آشتی و همکاری در پروژه حقیقت گویی و پادکست “ما بیدار می مانیم” و کوین کرامر، یکی از بنیانگذاران Palm Collective ، مدیر تعامل جامعه و سازمان دهنده اصلی ، و مجری مجموعه “Why IG Live” ، با ما در مورد موج جدید اعتراضات در حال وقوع در سراسر کشور پس از یک بار دیگر قتل های پلیس ، از جمله مرگ داونت رایت در مینه سوتا و آدام تولدو ، یک پسر 13 ساله در شیکاگو ، افزایش ستیزه جویی در این اعتراضات ، اهمیت افشای برتری سفیدپوستان ، ارتباط آنها با جنبش های مردم قبلی و آنچه که می توان امیدوار بود در آینده.

مونیکا کروز، تهیه کننده ، میزبان و خبرنگار ضرب و شتم نیروی کار برای BreakThrough News ، و کریس اسمالز، سازمان دهنده و کارگر سابق انبار آمازون ، در مورد رای اتحادیه که هفته گذشته در انبار آمازون در بسمر ، آلاباما برگزار شد ، جایی که کارگران رای به عدم عضویت در اتحادیه دادند ، به ما بگویید ، نتایج می تواند به ما در مورد جنبش کارگران در کشور ، ترفندهای کثیف آمازون در این مبارزه ، چگونگی این تنها یک نبرد در یک جنگ طولانی برای حقوق کارگران است که آینده سایر مبارزات اتحادیه در مناطق مختلف کشور در انتظار است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی ، ستون نویس و نویسنده مشترک “The Stringer” ، برنده جایزه ، به ما پیوست تا در مورد عقب نشینی نیروهای آمریکایی صحبت کنیم ، آیا این یک خروج کامل یا جزئی خواهد بود ، چگونه روایت در مورد حمله به افغانستان تقویت می کند توجیه نادرست برای مداخله نظامی و اینکه چگونه این مداخلات می تواند باعث ایجاد گروههای افراطی شود. ما همچنین در مورد قتل مشکوک یک فعال ضد فاشیست در ایالت واشنگتن و کتاب آینده تد ، “استرینگر” صحبت می کنیم.

در بخش Miss Press ما ، میزبان میشل ویته و باب شلهوبر در مورد وعده های شکسته دولت بایدن و بی کفایتی آشکار در مورد پذیرش پناهندگان با ما صحبت می کنند و تا چه زمانی آنها قادر خواهند بود دولت ترامپ را مقصر این بحران بدانند. ما همچنین در مورد قانون پیشنهادی اصلاحات پلیس ، و کتاب جدید جورج دبلیو بوش و مسیر مداوم او برای توانبخشی صحبت می کنیم.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]