مهاجرت در Back Burner ؛ بازداشت غیر انسانی پیش از محاکمه کالاهای اساسی گران می شوند

مهاجرت در Back Burner ؛ بازداشت غیر انسانی پیش از محاکمه کالاهای اساسی گران می شوند

با استناد به موضوعات زنجیره تامین ، قیمت کالاهای اساسی قرار است افزایش یابد. شرکت ها چگونه از بیماری همه گیر سود می برند.

خوان خوزه گوتیرز، وکیل مهاجرت ، مدیر اجرایی ائتلاف حقوق کامل برای مهاجران ، با ما در مورد نحوه ادعای دولت بایدن در مورد اصلاحات مهاجرتی صحبت می کند ، اینکه چگونه در طول سخنرانی خود برجسته نبود ، آیا هنوز برای این دولت هنوز اولویت است و اینکه آیا اقدامات مثبت اولیه انجام شده در کنگره زنده خواهد ماند. ما همچنین در مورد پرونده دادگاه عالی صحبت می کنیم که منجر به پیروزی کمی برای یک مهاجر فاقد سند می شود و اینکه آیا این می تواند تأثیر بیشتری برای سایر مهاجران در کشور داشته باشد.

ارین کرک کوومو، یکی از بنیانگذاران Not In My Marine Corps ، در گفتگو در مورد سیاست دفاعی سالانه در سنا که احتمالاً وسیله ای برای تصحیح چگونگی برخورد با تجاوز جنسی در ارتش خواهد بود ، به ما می پیوندد ، آیا پیشنهادات آن تأثیر واقعی دارد در مورد این مسئله ، اینکه آیا یک م componentلفه فرهنگی در ارتش وجود دارد که بتواند این تز را مورد حمله قرار دهد ، و آیا همه گیری عاملی در افزایش حملات جنسی در ارتش است.

یانوس مارتون، مدیر ملی دادگستری سپاه رویا ، در مورد شرایط غیرانسانی و ازدحام بیش از حد زندانیان در زندان سنت لوئیس در بازداشت موقت با برخی از بازداشت شدگان که سالها بدون دادگاه در دادگاه سپری شده اند ، از بنیان های ساختاری و سیاسی بازداشت نامشخص برای ما می گوید ، چگونه صدای بازداشت شدگان در رسانه های اصلی شنیده نمی شود و سایر گزینه هایی که می توانند برای زندانیان جمعی برای افراد منتظر محاکمه در دسترس باشند.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی ، ستون نویس و نویسنده برنده جایزه ، به میشل ویته و باب شلهوبر میزبان می پیوندد تا در مورد چگونگی گران شدن کالاهای اساسی با خارج شدن از بیماری همه گیر صحبت کنیم و اینکه شرکت ها این افزایش قیمت ها را بدون در نظر گرفتن عوارض مالی توجیه می کنند در مورد خانواده های کارگر ما همچنین در مورد چگونگی عقب ماندگی کمک های فدرال به مستاجرها به دلیل انسداد جاده ای دیوانسالارانه ، چگونگی افزایش آمازون برای کارگران و حتی ترس از اتحادیه اتحادیه صحبت می کنیم ، مخالفت به رهبری خوان گوئیدو.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]