مدیر تأیید می کند ، خواننده رپ بلک راب در بیمارستان آتلانتا در 51 سالگی در شرایط وحشتناکی درگذشت

مدیر تأیید می کند ، خواننده رپ بلک راب در بیمارستان آتلانتا در 51 سالگی در شرایط وحشتناکی درگذشت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/04/11/1082659424_0:115:3001:1802_1200x675_80_0_0_18_14614bb1dcacf97b897092fa9f8cce8.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202104171082659478- رپ-سیاه-ربات-در-شرایط-وحشتناک-در-بیمارستان-آتلانتا-در-سن -51-مدیر-تأیید می شود /

گزارش شده که MC پسر سابق Bad Boy پس از معالجه نارسایی کلیه درگذشت. طبق ویدیوهایی که همتایان برچسب راب در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند ، این خواننده رپ 5 سال است که با مشکلات بهداشتی دست و پنجه نرم می کند و اخیراً وضعیت او به شدت وخیم شده است ، زیرا در کلیپ ها بسیار لاغر و ضعیف به نظر می رسد.

مدیر سرگرمی کال داوسون روز شنبه از طریق یک پست اینستاگرامی تایید کرد که رپ بلک راب در 51 سالگی درگذشت.

در حالی که داوسون جزئیات بیشتری را ارائه نداد ، مارك كاری خواننده رپ ، همكار راب و دیدی ، نیز خبر غم انگیز را به اشتراک گذاشت. کاری یک ویدیوی بسیار احساسی را به اشتراک گذاشت که در آن با چشمان اشکبار تأیید کرد که راب از دنیا رفته است.

شخصیت رادیویی NYC DJ Self نیز مرگ وی را تأیید کرد. سلف در روزهای آخر زندگی خود در کنار راب بود و فیلم هایی را از تخت بیمارستان خود در آتلانتا ارسال می کرد ، از جمله یکی که در آن راب در مورد رپ DMX رپ گفت.

به گفته TMZ ، در یکی از کلیپ ها به نظر می رسید که راب ممکن است بی خانمان باشد ، زیرا بارها و بارها گفت که به “استراحت” احتیاج دارد.

هواداران راب ظاهراً از همان ویدئویی که وی در مورد DMX صحبت می کرد ، درباره وخامت سلامتی وی آگاهی یافتند: “من احساس می کنم همه چیز در مورد X. X مثبت بود. عشق به X”. در یک کلیپ دیگر ، راب بسیار ضعیف به نظر می رسید ، به نظر می رسید که او در تلاش برای صحبت است.

راب گفت: “آه مرد ، من پنج سال است که با این مسئله دست و پنجه نرم می کنم. چهار ضربه … نمی دانم چه چیزی به تو بگویم مرد. گه دیوانه است. شت سخت است.” “من خانه ای برای زندگی در من پیدا نکرده است – به جز شاید یک آپارتمان. من و مردم در تلاش هستیم تا با هم جمع شویم. من به شما می گویم مرد ، این لعنتی عجیب است. سخت است ، می دانید چه می گویم؟ “

برای کمک به رپر ، یک کمپین GoFundMe به منظور “کمک به او در یافتن خانه ، پرداخت هزینه های کمک پزشکی و ثبات در این مدت ها” راه اندازی شد. در زیرنویس در وب سایت این کمپین آمده است: “ما افسانه های زیادی از دست داده ایم و دیگر توانایی از دست دادن نداریم.”

بلک راب در بوفالو ، نیویورک متولد شد ، به دلیل تک آهنگ موفق خود در سال 2000 “Whoa!” مشهور است. خواننده رپ Bad Boy را در اواسط دهه 2000 ترک کرد اما در سال 2016 به عنوان بخشی از تور پیوستن به خانواده Bad Boy با همتایان برچسب خود پیوست.