عکسهای دارای امتیاز X بلا تورن گفته می شود در هک گزارش شده فقط طرفداران درز کرده است

عکسهای دارای امتیاز X بلا تورن گفته می شود در هک گزارش شده فقط طرفداران درز کرده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ستاره سابق دیزنی در آگوست سال 2020 به OnlyFans پیوست و گفته می شود وب سایت معروف به “محتوای دارای امتیاز X که توسط اکثر مجریان و تأثیرگذارهای بزرگسال ارسال شده است” باعث خرابی “مختصر” شد زیرا طرفداران وی در جستجوی برهنه ها مشخصات وی را پر کردند.

RadarOnline گزارش داد که عکسهای صریح بلا تورن پس از آنکه OnlyFans ماه گذشته تخلفی را تجربه کرده اند ، لو رفته است.

در حالی که تورن هنوز نتوانسته است این اطلاعات را تأیید یا رد كند ، شركت امنیت سایبری BackChannel ادعا می كند كه این وب سایت در ماه مارس هك شد ، زیرا یك مشترك Google Drive پر از محتوای دارای درجه X را از وب سایت بزرگسالان در یک انجمن هک ارسال کرد.

“غیر معمول نیست که مشترکان سازندگان OnlyFans فایلها را به اشتراک می گذارند. OnlyFans دارای کنترل محتوای تا حدودی ضعیف در اطراف محتوای آنها است ، و تعداد زیادی ربات و خراشنده وجود دارد که مشترک قانونی می تواند از آنها استفاده کند. آنچه این ویژگی را منحصر به فرد می کند این است که تعداد زیادی از کاربران در یک پوشه. این به این معنی است که چندین مشارکت کننده احتمالاً به حافظه پنهان اضافه شده اند ، یا اینکه آپلود کننده مطالب را از چندین نشت تهیه کرده است. ما ارزیابی نمی کنیم که پوستر موجود در RaidForums آپلود کننده اصلی محتوای Google Drive باشد “، Aaron DeVera بنیانگذار BackChannel بود ذکر شده است به عنوان گفتن وب سایت فناوری BleepingComputer.

به نظر می رسد بیشتر مطالب با مضمون بزرگسالان در اکتبر سال 2020 بارگذاری شده اند ، به گفته DeVera که این محتوا توسط افراد زیادی قابل جمع آوری بوده است.

DeVera همچنین توضیح داد که حذف عکس ها و فیلم ها از Google Drive شاید کار ساده ای نباشد.

“تصاویر صریح جنسی به سرقت رفته در خدمات آنها صریحاً به عنوان نقض خوانده می شود ، اما تنها راه گزارش این مطالب مراجعه به هر پرونده جداگانه و گزارش آن است”.

OnlyFans ، سایتی برای تولیدکنندگان محتوا برای به دست آوردن درآمد از طریق به اشتراک گذاشتن تصاویر ، فیلم ها و پخش جریانی مستقیم با هوادارانی که اشتراک را پرداخت می کنند ، ادعا می کند “به شدت محافظت از محتوا و داده های سازندگان ما است ، به این معنی که محتوا و داده های شما در OnlyFans امن و مطمئن است “.

در ماه فوریه ، این پلتفرم در یک پست وبلاگ نوشت که سازندگان می توانند هنگام استفاده از OnlyFans “تضمین کنند که داده ها و محتوای شما به لطف رمزگذاری داده ها ایمن و ایمن خواهند بود”

“هنگام ارسال محتوای خود در OnlyFans ، بهتر است علامت های آبی را به محتوای خود اضافه کنید تا کاربران از ارسال مجدد مطالب خود بدون اجازه شما منصرف شوند. متأسفانه ، اقلیت کاربران سعی می کنند برای سرقت و / یا دوباره محتوای خود را بدون اجازه شما ارسال کنید. اگر چنین اتفاقی افتاد ، باید با تیم اختصاصی حق چاپ ما در تماس باشید که در اینجا و آماده هستند تا به شما در حل این مسئله کمک کنند “.

بلا تورن هنگامی که در آگوست 2020 به وب سایت مبتنی بر اشتراک پیوست ، باعث خشمگین شد و باعث شد OnlyFans اندکی پس از راه اندازی صفحه خود ، “برای مدت کوتاهی” خراب شود. سپس ستاره سابق دیزنی با درآمد 1 میلیون دلاری اشتراک در این سیستم عامل موفق به ثبت رکورد شد و OnlyFans فاش کرد که تورن اولین سازنده محتوا در سایت است که در مدت 24 ساعت چنین مبلغی را به دست آورده است.

گفته می شود که تورن در این پلتفرم بسیار فعال است و به تمام پیام های مستقیم پاسخ می دهد و “با طرفدارانش بهتر و در سطح شخصی آشنا می شود”.