طرفداران بریتنی اسپیرز سرزنش تشخیص “زوال عقل” و پزشکان “پرداخت” برای محافظه کاری خود

طرفداران بریتنی اسپیرز سرزنش تشخیص “زوال عقل” و پزشکان “پرداخت” برای محافظه کاری خود

“شاهزاده خانم پاپ” پس از طلاق از کوین فدرلاین و نبرد حضانت بر سر فرزندانشان ، تقریباً 13 سال است که تحت مراقبت پدرش جیمی اسپیرز تحت مراقبت است. از طریق وکلا ، اسپیرز 39 ساله اکنون به دنبال حذف پدرش از نظارت بر زندگی و امور مالی او است

یک مستند جدید با استناد به ادعاهای طرفداران این ستاره و اسناد و مدارک مربوط به محافظه کاری که در فضای مجازی در اینترنت پخش می شود ، محافظه کاران خود ممکن است “زوال عقل” توسط بریتنی اسپیرز تشخیص داده شده باشند.

روزنامه نگار BBC ، Mobeen Azhar به عنوان بخشی از مستند تحت عنوان “نبرد برای بریتنی: طرفداران ، پول ، و محافظه کاری” به لس آنجلس پرواز کرد تا ادعاهای پیرامون کمپین ویروسی #FreeBritney را بررسی کند ، و یک ترتیب ظاهری مانع از ایجاد زندگی مهم خواننده می شود. تصمیم گیری به تنهایی.

آژار با یکی از طرفداران فداکار اسپیرز ، هیلی هرمس ، که برای حذف محافظه کاری این نوازنده تلاش می کند ، صحبت کرد:

به نقل از هیلی در سندنگار ، “برای من مثل این است كه بریتنی در زندان است.” “قادر نبودن با دوستان خود صحبت كنید ، اینترنت ، تلفن خود ندارید ، حتی نمی تواند تماس تلفنی برقرار كند توسط خودش.”

هوادار سپس ادعای بمبی را مطرح کرد که باعث آشکارا شوکه شدن روزنامه نگار شد.

“و من معتقدم که پزشکان آنجا هستند – این نظر شخصی من است ، من نمی خواهم کسی را شکایت کنم ، این امر به طور قانونی در خارج وجود ندارد – که بازپرداخت می شود ، به عنوان مثال ، آنها او را تحت درمان داروی زوال عقل قرار می دهند ،” هیلی گفت.

هرچند به گفته مبارز ، تشخیص ادعا ساختگی است.

“من زوال عقل را دیده ام و هیچ راهی وجود ندارد که هیچ بیمار مبتلا به زوال عقل در تورهای جهانی شرکت کند ، اقامتگاه های وگاس را انجام دهد ، 27 شماره پشت سر هم را یاد بگیرد ، چورئو کامل[graphy]. عزیزم ، این اتفاق نمی افتد ، “او در پایان گفت.

آژار در مورد “تئوری توطئه” تحقیق کرد و با برخی از مدارک آنلاین روبرو شد که شهروندان وب سایت های نامعلوم ادعا می کنند تشخیص “زوال عقل” خواننده توسط محافظه کاران او را توضیح می دهد.

روزنامه نگار برنده جایزه بفتا می گوید “هیچ راهی برای دانستن این موارد وجود ندارد [documents] قانونی هستند ، اما به نظر می رسد که این امر به محافظه کاری مرتبط است “، در حالی که ظاهراً به پدر بریتنی و محافظه کار جیمز اسپیرز اشاره داشت.

آزهر می گوید: “در صفحه دوم ، صفحه ای وجود دارد که باید یک جعبه را علامت بزنید ، دلیل اصلی محافظه کاری را توجیه می کنید ، و در جعبه علامت گذاری شده می گوید:” این دستور مربوط به قرار دادن زوال عقل یا درمان آن است که مشخص شده است. “

“بنابراین فقط دو گزینه وجود دارد. ممکن است بریتنی به زوال عقل مبتلا باشد. اکنون من پزشک نیستم ، اما اگر اینطور باشد ، دنیا از این موضوع آگاه نیست.”

“اما گزینه دیگر در واقع شرورتر است ، و این عقیده است که او به زوال عقل مبتلا نیست ، اما تیم محافظه کاری به او پیشنهاد داده اند زیرا آنها می خواهند محافظه کاری را پیش ببرند. اگر چنین باشد ، این وحشتناک است ،” روزنامه نگار نتیجه گیری می کند.

“آنها چیزی نمی دانند”

پدر و تیم حقوقی بریتنی اسپیرز هرگز علناً در مورد تشخیص “زوال عقل” صحبت نکرده اند ، اما خانواده وی مدتهاست اصرار دارند که محافظه کاری در سال 2008 پس از معالجه ترمیم خواننده و حمله چتر به پاپاراتزی “انتخاب صحیح” بود.

در آگوست سال 2020 ، جیمی اسپیرز “نظریه پردازان توطئه” را در پشت کمپین #FreeBritney فریب داد ، و گفت آنها “در مورد وضعیت خانواده اش” چیزی نمی دانند.

©
عکس AP / نیک یوت

جیمی اسپیرز ، راست ، پدر خواننده بریتنی اسپیرز ، دادگاه استنلی مسک را ترک کرد چهارشنبه ، 24 اکتبر 2012 ، در لس آنجلس

طبق این ترتیب ، ستاره بدون رضایت پدر قادر به رای دادن ، رانندگی اتومبیل یا خرج کردن پول نیست – طرفداران او و مبارزان #FreeBritney می گویند که در نتیجه وجود او مانند “مدت زندان” است. کمپین هشتگ انتخاب شده است توسط تعدادی از افراد مشهور ، از جمله مایلی سایرس و بلا تورن ، که در دفاع از بریتنی صحبت کرده اند.

وکیل خواننده Samuel D. Ingham III در ماه مارس دادخواست برای قاضی دادگاه عالی شهرستان LA Brenda Penny ارسال کرد تا قدرت جیمی اسپیرز را در کنترل “شخص” و دارایی خواننده از بین ببرد ، در حالی که او قبلاً به همسر محافظه کار خود در کنار بانک اعتماد Bessemer. قاضی پنی قبلاً از برکناری وی به طور کامل از حل و فصل و انتصاب مدیر جودی مونتگومری به عنوان تنها محافظت کننده دائمی بریتنی خود طبق درخواست وکیل خودداری کرده بود.

خواننده “عزیزم یک بار دیگر” برای اولین بار در 23 ژوئن در دادگاه حضور دارد تا درباره محافظه کاری خود صحبت کند. اعتقاد بر این است که او برای برکناری پدرش از نظارت بر امور مالی خود می جنگد.

در همین حال ، والدین اسپیرز نیز علیه هزینه های محافظه کاری علیه یکدیگر جنگ کرده اند و اوضاع را برای خواننده افسانه ای پاپ نیز نامنظم تر کرده است.