شما منع شده اید ، سر کیر! رهبر کارگر توسط صاحبخانه عصبانی از میخانه سفارش شد – ویدئو

شما منع شده اید ، سر کیر! رهبر کارگر توسط صاحبخانه عصبانی از میخانه سفارش شد – ویدئو

انگلستان

URL کوتاه دریافت کنید

سر کیر استارمر نمایندگان حزب کارگر خود را در رأی دادن به محدودیت های قفل ویروس کرونا در دولت محافظه کار هدایت کرده است – از جمله ممنوعیت فعلی مشروبات الکلی در میخانه ها که به نظر می رسید او روز دوشنبه در The Raven در Bath غوطه ور است.

رهبر کارگر انگلیس ، سر كیر استارمر ، تحقیر جدیدی كرده است – بیرون ریختن از میخانه.

توسط ستارگان خشمگین راد همفریس در روز دوشنبه به استارمر دستور داده شد تا The Raven را در شهر دیدنی بات ، سامرست ترک کند.

همفریس ، که گفت وی یک رأی دهنده مادام العمر کارگری است ، استارمر را به خاطر رهبری نمایندگان پارلمان حزب خود برای رأی دادن به محدودیت های قفل COVID-19 ، مورد انتقاد قرار داد و با این اتهام که “شما این کشور را شکست داده اید”.

محافظ رهبر مخالف – که به طور گیج کننده ای موهای مشابه موی خود را در حالی که ماسک صورت زده بود – با صاحبخانه کشتی گرفت در حالی که فریاد می زد: “این مرد در میخانه من ممنوع است!” کافه ها ، کافه ها و رستوران ها فقط پس از آرام شدن قوانین همه گیر در هفته گذشته ، مجاز به ارائه خدمات به مشتریان در خارج از منزل هستند.

“تو مرا ناکام گذاشتی! من تمام زندگی خود رأی دهنده کارگر بوده ام. شما نتوانستید مخالف باشید ، “همفریس گفت:” شما نتوانستید س askال کنید که آیا قفل قفل کارایی دارد یا خیر.

وی افزود: “هزاران نفر جان خود را از دست داده اند زیرا شما نتوانسته اید وظیفه خود را انجام دهید و س realالات واقعی را بپرسید.” “من این را اکنون به شما می گویم – و امیدوارم که از بین برود – شما در این کشور شکست خورده اید. به فرزندان ما اجازه داده اید که در مدارس نقاب بزنند ، هرگز هیچ مدرکی در این مورد وجود نداشته باشد.”

شنیده می شود که استارمر تقریباً به طور نامفهوم پاسخ می دهد ، درحالی که نگهبانان و دستیارانش او را جواب می دهند ، “من واقعاً نیازی به سخنرانی از شما درباره این همه گیری ندارم.”

رهبر حزب کارگر در شهر تاریخی روم حضور داشت تا از مبارزات انتخاباتی نماینده پیشین دن نوریس برای انتخاب شهردار منطقه ای غرب انگلیس در 6 مه پشتیبانی کند. طبق این گزارش ، حزب کارگر با 14 امتیاز از محافظه کاران نخست وزیر بوریس جانسون در انتخابات ملی و منطقه ای عقب است. آخرین نظرسنجی YouGov.

استارمر با توییت پیوند دادن به “بیانیه” که به نظر می رسد وب سایت ثبت نام رای دهندگان دولت است – و عکس او در حال لذت بردن از یک پیمانه در یک میخانه دیگر ، سعی در روشن کردن این حادثه داشت.

اما آرون باستانی بنیانگذار وب سایت چپ گرای نوارا مدیا طرفدار سلطنت طلب بود و رفتار محافظان استارمر را “غیر قابل قبول” خواند.

و رهبر پیشین حزب Brexit به دلیل عدم موفقیت در پیشبرد نظرات صاحبخانه قبل از فرود آمدن در Raven ، حزب کارگر را “آماتور” و “سفیه” خواند.

همفریس بعدا با او صحبت کرد talkRADIO در مورد دلایل او برای مقابله با رهبر حزب کارگر ، افزود:او به سخنان من پاسخ نداد. او گفت در این مورد برای من سخنرانی نکن “.

صنعت مهمان نوازی علی رغم طرح “م furثر” دولت برای پوشش دستمزد پرسنل بیکار و وام های تضمین شده دولتی از طریق شرکت “سه گانه پی در پی” ، به ویژه توسط صنعت مهمان نوازی آسیب دیده است.