‘زن تنها و ثروتمند ثروتمند’: در حالی که بیل و ملیندا گیتس طلاق را اعلام می کنند ، توییتر را لرزاند

‘زن تنها و ثروتمند ثروتمند’: در حالی که بیل و ملیندا گیتس طلاق را اعلام می کنند ، توییتر را لرزاند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بیل و ملیندا گیتس روز دوشنبه با پایان دادن به یک ازدواج 27 ساله و بلافاصله به سمت روندهای توییتر تصمیم خود برای طلاق را اعلام کردند. این زوج در سال 1994 ازدواج کردند و دارای سه فرزند بزرگسال هستند.

پس از آنکه خانواده گیتس خبر طلاق خود را منتشر کردند ، بلافاصله رسانه های اجتماعی منفجر شدند ، و افراد اینترنتی به سمت DM های ملیندا گیتس سرازیر شدند و به او پیشنهاد دادند که وی و همسر سابق جف بزوس ، مک کنزی اسکات ، با هم همکاری کرده و میم هایی در مورد ازدواج در حال محو شدن تولید کنند.

خانواده گیتس هنگام آشکار کردن تصمیم خود برای جدایی پس از 27 سال ازدواج ، خواستار “فضا و حریم خصوصی” شدند.

این زوج در بیانیه ای ترکیبی گفتند: “ما دیگر باور نداریم که در این مرحله بعدی از زندگی خود می توانیم به عنوان یک زوج رشد کنیم.”

این نام ملیندا گیت بود که روز دوشنبه در راس توییتر قرار گرفت و شهروندان به ویژه خاطرنشان کردند که او اکنون یکی از ثروتمندترین زنان مجرد در جهان است. تعجب آور نیست که بسیاری از نامزدها آمادگی خود را برای ضربه زدن به او ابراز داشتند.

بسیاری از کاربران در مورد اینکه MacKenzie Scott و Melinda Gates می توانند “تابستان دخترانه داغ” داشته باشند شوخی کردند و به یک آهنگ ساخته شده توسط Meghan Thee Stallion اشاره کردند که به معنی اعتماد به نفس در مورد خود ، سرگرمی و ظاهر خوب هنگام انجام آن است.

برخی پیشنهاد کردند که همسران میلیاردر اکنون باید برای یک بنیاد خیریه جدید ، واقعیت نمایش یا حتی موارد دیگر همکاری کنند.

دیگران فقط با انواع و اقسام الگوهای رفتاری در مورد طلاق دیوانه شدند ، به موازات جوک های مایکروسافت.

بیل و ملیندا گیتس در سال 1994 ازدواج کردند و سه فرزند بزرگسال دارند: جنیفر ، فیبی و روری گیتس. این دو در سال 2000 یک بنیاد خیریه را تاسیس کردند. هنگام اعلام تصمیم برای جدا کردن مسیرها به عنوان یک زوج ، هر دو مشخص کردند که آنها به همکاری خود با بنیاد ادامه خواهند داد.