رسانه های انگلیس می گویند ، شاهزاده ویلیام نمی تواند همانگونه رفتار کند که مگان مارکل با کیت میدلتون رفتار کرد

رسانه های انگلیس می گویند ، شاهزاده ویلیام نمی تواند همانگونه رفتار کند که مگان مارکل با کیت میدلتون رفتار کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

طبق رسانه های انگلیسی ، پادشاه آینده پادشاهی انگلستان حتی قبل از مصاحبه جنجالی اپرا وینفری با مگان مارکل مشکل داشت.

گفته می شود که پرنس ویلیام پس از برخورد او با همسرش ، کیت ، نمی تواند شوهرش را تحمل کند.

“در مورد مشکلات کیت و مگان و ویلیام و هری چیزهای زیادی ساخته شده است – اما شاید اکنون بزرگترین فشارها بین ویلیام و مگان وجود داشته باشد. اول و مهمترین ، ویلیام نمی تواند نحوه رفتار مگان با همسرش را جبران کند. او احساس می کند که کیت در آغاز تلاش کرده است ، اما این هرگز کافی نبوده است. ”

گزارش شده است که دوک کمبریج پیش از گفتگوی تلویزیونی مگان مارکل با مجری تلویزیون وینفری ، از دوشس کمبریج احساس “محافظت” می کند.

در طول مصاحبه ، مارکل گفت که مایل است شرایطی را که به گفته وی توسط رسانه ها به غلط معرفی شده روشن کند. طبق گزارشات ، در طول آماده سازی برای عروسی ساسکس ها ، مارکل با دوشس کمبریج بر سر لباس های دخترانه گل درگیر شد. ماركل به اپرا گفت كه رسانه هاي انگليس گزارش داده اند كه وي باعث گريه كردن كيت شده است ، در حاليكه برعكس بود.

©
روترها / استخر

شاهزاده هری در تاریخ 19 مه 2018 در ویندزور انگلیس به عروسی خود با خانم مگان مارکل با پرنس ویلیام ، دوک کمبریج در کلیسای مقدس جورج ، قلعه ویندزور می رسد.

از جمله دیگر ادعاهای مطرح شده در طول مصاحبه ، وی ادعا کرد که یکی دیگر از اعضای خانواده سلطنتی نگران رنگ پوست تیره بالقوه فرزند اولشان ، آرچی است.

این داستان در میان کاربران شبکه های اجتماعی طنین انداز شد و آنها این نظریه را مطرح کردند که “کمبریج هرگز هری و همسرش را نمی بخشد !!!!”

گزارش شده است که روابط دو زوج در طی دو سال گذشته تنش زا بوده است.