رسانه ادعاهای جولیانی را پس می گیرد؛ مارس نازی های اوکراین ؛ بایدن روز وفاداری را اعلام کرد

رسانه ادعاهای جولیانی را پس می گیرد؛ مارس نازی های اوکراین ؛ بایدن روز وفاداری را اعلام کرد

چندین مهم ادعا می کنند که وودی ترامپ ، رودی جولیانی ، هشدار داده شده است که او هدف یک کارزار نفوذ روسیه قرار گرفته است.

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار اطلاعات سربازان باسابقه ، برای بحث در مورد آخرین اخبار روسیه ، به ما پیوست. چندین رسانه مهم ادعا می کنند که وودی ترامپ ، رودی جولیانی هشدار داده شده است که او هدف یک کارزار نفوذ روسیه قرار گرفته است.

ماروین وینباوم، مدیر مرکز مطالعات پاکستان و افغانستان در انستیتوی خاورمیانه ، برای گفتگو در مورد افغانستان به ما پیوست. طالبان هشدار می دهد که اکنون با پایان مهلت اول مه ، ممکن است حملات خود را به سربازان آمریکایی از سر بگیرند. همچنین ، هیلاری کلینتون و کندی رایس علیه عقب نشینی نیروهای افغانستان صحبت می کنند.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث درباره نازی های اوکراین به ما پیوست. افراط گرایان راست افراطی در حال راهپیمایی در اوکراین هستند ، زیرا بسیاری از آنها سالگرد تلخ کشتار اودسا را ​​جشن می گیرند. همچنین ، گزارش ها از اوکراین ادعا می کنند که رئیس جمهور زلنسکی در تلاش است تا حمایت خود را در میان ملی گرایان تحکیم کند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد کووید به ما می پیوندد. از آنجا که به نظر می رسد موج بهاری عفونت ها در حال سقوط است ، موارد ویروس کرونا ویروس می شوند. همچنین ، سناتور برنی سندرز فشار می آورد تا داروخانه های بزرگ مجبور شوند فناوری واکسن خود را در اقدامی برای مبارزه با ویروس در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.

مجری برنامه گفتگو و دانشمند علوم سیاسی ، دکتر ویلمر لئون، برای بحث در مورد سیاست خارجی ایالات متحده به ما می پیوندد. آخرین مقاله آلن مک لئود استدلال می کند که سیاست خارجی ایالات متحده ناسازگار است ، به این معنا که ما برخی اقدامات را برای دشمنان خود تجاوز می نامیم ، اما وقتی متحدان کارهای مشابه را انجام می دهند ، به طرف دیگر نگاه می کنیم.

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد روابط ایالات متحده و روسیه به ما می پیوندد. در نبردی از اقدامات دیپلماتیک برای رسیدن به نتیجه ، ایالات متحده در حال کاهش کارکنان سفارت مسکو در 75٪ و پایان دادن به خدمات ویزا برای اکثر روس ها است.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد اول ماه مه به ما می پیوندد. بسیاری از چپ دستان از اینكه رئیس جمهور جو بایدن اول ماه مه را به عنوان روز وفاداری اعلام كرد بسیار خشمگین هستند. روز وفاداری یک تاریخ ضد چپ محسوب می شود که در زمان ترسناک قرمز وضع شده است.

تری ماتسون، هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink ، برای بحث در مورد نیكاراگوئه به ما می پیوندد. نئوکانهای تغییر رژیم ایالات متحده نسبت به توانایی نیکاراگوئه در مقاومت در برابر ظلم و تحریمهای طولانی مدت سرگردان هستند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]