دادگاه درک شووین بسته شد ؛ چه اتفاقی برای تحقیقات دورهمی افتاد؟ کوبا بدون کاسترو

دادگاه درک شووین بسته شد ؛ چه اتفاقی برای تحقیقات دورهمی افتاد؟ کوبا بدون کاسترو

همانطور که تحقیقات جان دورهام ادامه دارد و پایانی برای آن وجود ندارد ، ناظران شواهد واضحی از تخلف را مشاهده کرده و مشکوک به پنهان کاری می شوند.

جان بوریس، وکیل مدنی ، برای بحث درمورد دادگاه درک شووین به ما پیوست. در حالی که دادستانی و دفاعیه آخرین استدلال های خود را ارائه می دهند ، جهان نتیجه محاکمه قتل افسر پلیس سابق مینیاپولیس ، درک شووین را نظاره و منتظر می کند. همچنین ، بسیاری از شهرها و مراکز جمعیتی بزرگ در صورت عدم مقصر شناخته شدن شووین ، امکان اعتراض و خشونت را ارائه می دهند.

مارک اسلبودا، یک تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو برای بحث در مورد الکسی ناوالنی و اوکراین به ما پیوست. در حالی که الکسی ناوالنی به جرم محکومیت اختلاس به حبس زندان می پردازد ، هنوز توسط دارایی های اطلاعاتی و رسانه های غربی برای حمله به روسیه مورد استفاده قرار می گیرد.

جیمز کری، سردبیر / همکار در Geopoliticsalert.com ، برای گفتگو در مورد افغانستان به ما پیوست. اقدام رئیس جمهور بایدن برای پایان دادن به اشغال افغانستان با دقت بیشتری مورد بررسی قرار می گیرد زیرا ادامه حضور بالقوه دارایی های اطلاعاتی و پیمانکاران س questionsالات جدیدی را ایجاد می کند. همچنین ، ارزش 2.26 تریلیون دلاری این اشغال انتقاداتی را به دنبال دارد زیرا آمریکایی های روزمره به دلیل پیامدهای اقتصادی Covid با بدبختی روبرو هستند.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی برای بحث در مورد ایران به ما پیوست. به نظر می رسد دولت بایدن با تحریم های مکرر ترامپ در قبال ایران که امکان پیوستن مجدد به توافق هسته ای را غیر ممکن می کند ، گره خورده است. این امر باعث می شود بسیاری از کارشناسان امنیت بین المللی صداقت تمایل خود را برای بازگرداندن معامله زیر سوال ببرند. همچنین ، گزارش هایی حاکی از آن است که دولت بایدن حملات اسرائیل به دارایی های ایران را تحریکاتی می داند که به طور خاص برای به هم زدن مذاکرات برجام طراحی شده و خواستار توقف و کناره گیری از چنین فعالیت هایی شده است.

دان کوالیک، نویسنده ، نویسنده و وکیل ، برای بحث در مورد جنوب جهانی به ما می پیوندد. کلمبیا برای امپراتوری ایالات متحده یک کشور مشتری مطیع است و در حال حاضر به عنوان سکویی برای حمله به ونزوئلا عمل می کند. همچنین ، اعتراضات گسترده در هائیتی علیه دیکتاتور مورد حمایت جوینل مویز ، توسط ایالات متحده ، ادامه دارد. هائیتی ها استدلال می کنند که درد و بدبختی طولانی مدت آنها محصول دخالت و ستم ایالات متحده است.

الكساندر مرکوریسمجری برنامه “TheAlexander Mercouris Show” در یوتیوب ، برای بحث در مورد تحقیقات جان دورهام به ما پیوست. تحقیقات در مورد معاملات سایه دار آژانس های اطلاعاتی غربی در جریان تحقیقات از دونالد ترامپ به طول انجامید و بسیاری از ناظران از پنهان کاری ترس دارند. گزارشاتی حاکی از آن است که دوران از طریق تحقیقات عمومی بازرس FBI در حال بررسی ریشه های پرونده بدنام استیل است که مدت ها پیش فساد گسترده مربوط به آن سند را به وضوح بیان کرده است.

جورج کو، روزنامه نگار ، فعال اجتماعی ، مشاور بازرگانی بین المللی و مهندس شیمی ، برای بحث در مورد چین به ما می پیوندد. مشارکت ایالات متحده و ژاپن برای چین کاملاً نگران کننده است. چین سابقه نسل کشی و شکنجه ای را که ژاپن علیه همسایگان خود مرتکب شده و بی شمار نقض حقوق بشر توسط آمریکا علیه جهان مرتکب شده است ، زیرا ادعا می کند که هیچ یک از دو کشور دارای برجستگی اخلاقی برای محکوم کردن چین نیست.

اوبی اگبونا، فعال و نماینده ایالات متحده در روزنامه زیمبابوه هرالد ، برای بحث در مورد کوبا به ما می پیوندد. پس از شصت سال رهبری برادران کاسترو ، کوبا در آستانه مواجه شدن با آینده ای بدون مسئولیت هیچ یک از آنها است. تحریم های فلج کننده ایالات متحده عملاً اقتصاد را نابود کرده است ، اما رئیس سابق جو بایدن ، باراک اوباما ، برخی از تحریم ها و انزوا را برطرف کرده است. آیا حضور شدید نئوکانون راست گرایان در دولت بایدن مانع از حرکت وی به سمت تنش زدایی با کشور جزیره خواهد شد؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]