خشم به عنوان رئیس اتحادیه پلیس می گوید پلیس “قهرمان” 13 ساله را کشته است

خشم به عنوان رئیس اتحادیه پلیس می گوید پلیس “قهرمان” 13 ساله را کشته است

لایحه FL “ضد شورش” برای خاموش کردن منتقدان تنظیم شده است. ایالات متحده و اتحادیه اروپا ایران را محکوم می کنند ، حملات اسرائیل را نادیده می گیرند. FL با قوانین ضد ترانس “جنگ فرهنگ” را تحت فشار قرار می دهد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلکمون و ژاکی لوقمان به آنها پیوستند هیل موریست، سازمان منطقه ای شمال فلوریدا برای مدافعان رویا ، برای بحث در مورد لایحه بسیار بحث برانگیز “ضد شورش” که قرار است توسط فرماندار فلوریدا رون دسانتیس به امضا برسد ، و همچنین ناظران “اثر خنک کننده” انتظار دارند که قانون در مورد آزادی بیان داشته باشد و سایر فعالیتهای تحت اصلاحیه اول

در بخش دوم ، دکتر سید و ژاکی به آنها ملحق می شوند محمد مرندی، استاد ادبیات انگلیسی و شرق شناسی در دانشگاه تهران ، برای بحث در مورد آخرین مذاکرات با هدف احیای برنامه جامع اقدام مشترک که ایالات متحده در سال 2018 رها کرد ، چرا پایبندی تاریخی ایران به مفاد توافق نامه ساده ترین راه را نشان می دهد برای کاهش غنی سازی اورانیوم ، بازگشت به معامله است و چگونگی ادامه کار رئیس جمهور بایدن در فعالیت های به اصطلاح “حداکثر فشار” ترامپ علیه ایران ، همکاری بیشتر بین جمهوری اسلامی و چین و روسیه را تشویق می کند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند مایک سامسون، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد قانون ضد ترانس تنظیم شده برای تناسلی تناسلی ورزشکاران دبیرستان که اخیراً توسط مجلس فلوریدا تصویب شده است ، و همچنین در مورد اظهار نظرهای اخیر ابراز نگرانی در مورد “سیاست در ورزش” توسط مدافع سابق گرین بی پکر و طرفدار صریح ترامپ برت فاور .

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند تپه جاریبو، بنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز حقوق بشر می سی سی پی ، برای بحث در مورد توصیف رئیس رئیس اتحادیه پلیس شیکاگو ، جان کاتان زارا ، در مورد توصیف قتل پلیس آدام تولدو 13 ساله به عنوان “قهرمانانه” ، “فرهنگ مرگ” که در مرکز سرمایه داری و درس های مبارزات اتحادیه آلاباما که آمازون برای شکست دادن آن بسیار سخت تلاش کرد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]