جیم کاویزل بازیگر با تبلیغ “تئوری توطئه آدرنکروم کودکان” دیوانه شد

جیم کاویزل بازیگر با تبلیغ “تئوری توطئه آدرنکروم کودکان” دیوانه شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

طرفداران نظریه QAnon معتقدند گروهی از دموکرات ها و مشاهیر هالیوود وجود دارند که شیطان را پرستش می کنند و به آداب و رسوم آدم خواری مشغول هستند. اعضای این فرقه ادعایی پدوفیل هستند و یک حلقه قاچاق رابطه جنسی دارند. طرفداران این تئوری همچنین معتقدند که دونالد ترامپ علیه این گروه از مردم جنگ کرده است.

بازیگر جیم کاویزل پس از اینکه در “کنفرانس سلامت و آزادی” در تولسا ، اوکلاهما ، در حالی که صحبت از فیلم جدید خود “صدای آزادی” بود ، که داستان یک ویژه سابق آمریکایی است نماینده ، تیم بالارد.

بالارد ، که گفته می شود در میان طرفداران QAnon بسیار محبوب شده است ، دو سازمان ایجاد کرده است که با قاچاق انسان و جنسیت مبارزه می کنند ، با تمرکز ویژه بر کودکان ، همچنین به اقلیت های مذهبی تحت آزار و شکنجه کمک می کنند. کاویزل گفت که این فعال قرار بود با او در کنفرانس حاضر شود ، اما از “نجات کودکان” استفاده نمی کند.

“آنها [activists] در حال حاضر بچه ها را از تاریک ترین حفره های جهنم بیرون می کشند “، قبل از اینکه اضافه کند که بالارد و طرفدارانش کودکان را از فشار خون بزرگتر نجات می دهند ، ستاره Mel Gibson’s The Passion of the Christ گفت.

میزبان کنفرانس سپس از بازیگر خواست جزئیات بیشتری را در مورد موضوع ارائه دهد. کاویزل موارد زیر را گفت:

“من فقط آن را ساده می کنم: وقتی ترسیده اید ، آدرنالین تولید می کنید ، اگر یک ورزشکار باشید و در سه ماهه چهارم قرار بگیرید ، آدرنالین دارید که از شما بیرون می آید. اگر کودکی بداند که می میرد ، بدن این آدرنالین را ترشح می کند. “

پس از اینکه قطعه هایی از این ویدیو در اینترنت منتشر شد ، با تمایل این بازیگر در شبکه های اجتماعی ، ویروسی شد. با این حال ، بسیاری از کاربران اینترنتی از اظهارات وی وحشت زده شدند.

برخی از کاربران گفتند که دیگر دوست بازیگر را دوست ندارند.

دیگران به راحتی کاویزل را دیوانه خواندند.

با این حال ، عده ای نیز بودند که از بازیگر تعریف کردند و گفتند آنچه را که “حقیقت” می گویند.

برخی از کاربران ادعا کردند که آدرنکروم در کودکان واقعی است.