جولیانی پس از حمله FBI از خود دفاع کرد 44 نفر توسط استامپد در جشنواره مذهبی اسرائیل کشته شد

جولیانی پس از حمله FBI از خود دفاع کرد 44 نفر توسط استامپد در جشنواره مذهبی اسرائیل کشته شد

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان با مهمانان در مورد اینکه آیا بایدن می تواند یا از آرزوهای سخنرانی چهارشنبه شب خود پشتیبانی کند ، زمینه حمله به رودی جولیانی و پوشش طولانی مدت خانه سالمندان با آنها صحبت کردند. مرگ در نیویورک.

میهمانان:

جوئل سگال – کارمند سابق کنگره و فعال سیاسی | نقد انتقادی آدرس بایدن در کنگره

البرت گیلوری – سیاستمدار ایالت لوئیزیانا | نقد انتقادی آدرس بایدن در کنگره

لی استراناهان – تحلیلگر سیاسی و مجری The Back Story | حمله FBI به جولیانی ، رد ادعاهای “روسی Disinfo” در مورد اوکراین

مایکل گودوین – روزنامه نگار و ستون نویس در نیویورک پست | حمله FBI به جولیانی ، سیاستگذاری وزارت دادگستری

در اولین ساعت ما جوئل سگال و البرت گیلوری به ما پیوستند تا چهارشنبه شب به سخنرانی رئیس جمهور بایدن در یک نشست مشترک کنگره بپردازیم ، و بررسی کنیم که آیا دولت او می تواند به وعده های عالی خود عمل کند ، بایدن چگونه به دفتر خود نگاه می کند و چرا به جای فشار برای لوایحی که او از کنگره می خواهد آنها را به وی تحویل دهد و در بحث فرار سرمایه و تعریف زیرساخت ها وارد بحث شود.

در ساعت دوم ما لی استراناهان به ما پیوست تا درباره حمله به رودی جولیانی ، شهردار سابق NYC صحبت کنیم ، این یک داستان جدید در واشنگتن پست در FBI است که ادعا می کند روسیه به جولیانی در اواخر سال 2019 تزریق شده است و آنچه جولیانی در اوکراین می خواست: فساد مالی از جانب شکارچی بایدن.

در ساعت سوم ما مایکل گودوین به ما پیوست تا در مورد دستیاران آندرو کوومو فرماندار نیویورک صحبت کنیم که تقریباً یک سال کامل ، از بهار گذشته تا ژانویه ، هنگامی که دادستان کل NY لتیتیا جیمز گزارش اخلالگر خود را منتشر کرد ، جزئیات مرگ در خانه سالمندان را دفن کرد. ما به گفتگو در حمله به رودی جولیانی روی آوردیم ، سرویس مخفی ظاهراً در اواخر سال 2018 از هانتر بایدن محافظت می کند ، و حزب گرایی در رسانه های آمریکایی رو به وخامت می گذارد – و سیاسی سازی وزارت دادگستری بیش از پیش نگران کننده.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم