جنبش کجاست؛ علف هرز کسی؟

جنبش کجاست؛ علف هرز کسی؟

4 سال گذشته باعث تحرکات ، حرکات اسپین آف و احزاب جدیدی شده است که به جای گارد قدیمی جایگزین می شوند. الان کجا هستیم؟

پاتریشیو زمورانو، تحلیلگر سیاسی و مدیر مشترک شورای امور نیم کره (COHA) ، برای بحث در مورد وضعیت جنبش ها از سال 2016-2020 به ما پیوست. در سال 2016 ، جنبش عظیمی به سمت سازمانهای سیاسی جایگزین از جمله حزب سبزها ، سوسیالیست دموکرات آمریکا و گروههای کوچکتر مانند حزب سوسیالیسم و ​​آزادی وجود داشت. بعد از انتخابات فکر می کنید انرژی جنبش به کجا منتقل خواهد شد؟

اد فورشیون (Four-Che-En) جونیور ، معروف به NJ NJ Weedman ، یک فعال آمریکایی در زمینه حقوق حشیش و گفتار آزاد Rastafari. او بنیانگذار حزب ماری جوانا قانونی است ، برای بحث در مورد ابتکارات رای گیری در مورد ماری جوانا به ما پیوست. رأی دهندگان در آریزونا و داکوتای جنوبی به رهبری جمهوری خواهان و مونتانا و نیوجرسی به رهبری دموکرات ها امروز پیشنهادهایی را برای قانونی کردن ماری جوانای تفریحی بررسی می کنند. ایالت سرخ دیگر ، می سی سی پی ، مشغول توزین یک جفت س ballال رای گیری برای قانونی کردن ماری جوانا پزشکی است. نظرسنجی ها نشان می دهد که طرح های رای گیری در آریزونا ، مونتانا و نیوجرسی پشتیبانی می کنند. در حال حاضر ، 11 ایالت مصرف کامل و بزرگسال ماری جوانا را قانونی کرده اند. بجز دو نفر همه این کار را با ابتکار عمل انجام دادند ، که این س directlyال را مستقیماً برای رای دهندگان ایجاد می کند.

تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس سیاسی برنده جایزه ، برای بحث درمورد تحقیقات مولر و تأثیر آن در 4 سال گذشته به ما پیوست. آیا واقعاً تغییر دهنده بازی بود؟ آیا روسیگیت تأثیری در ریاست جمهوری داشت؟ به گفته Buzzfeed ، بخشهایی از گزارش که به تازگی منتشر شده است ، جدیت جدیدی را درباره جدی بودن مشاور ویژه در مورد هک های رایانه های حزب دموکرات روشن می کند. و گرچه این واقعیت که دادستان ها انتخاب نکردند که هیچ اتهامی را در این زمینه مطرح کنند ، اثبات آشکاری برای آسانژ و استون است ، Buzzfeed با احترام زیادی به ما می گوید که مولر “هیچ یک از افراد را به طور کامل معاف نکرد” ، اما هیچ چیز “عدم قطعیت واقعی” باقی نماند “موضوع تحقیقات در حال انجام” توسط دادستانی ایالات متحده در منطقه کلمبیا.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم