جمع آوری های Russiagate؛ بیشتر قتل های پلیس بیدار سیا

جمع آوری های Russiagate؛ بیشتر قتل های پلیس بیدار سیا

رسانه های اصلی به تبلیغ توطئه های روس گیت ادامه می دهند. مطبوعات چه کاری می توانند انجام دهند تا در مورد منابع ناشناس شک بیشتری داشته باشند؟

مارک اسلبودا، تحلیلگر امور بین الملل و امور امنیتی ، به ما می پیوندد و در مورد انتقادات بزرگ آخر هفته از نیویورک تایمز ، واشنگتن پست و NBC در مورد ادعاها مبنی بر هشدار مقامات به جولیانی در مورد یک کار ضد اطلاعات روسیه که معلوم است از منابع ناشناس و صحت مشکوک ، رفع احتمالی تحریم ها در ایران و احیای برنامه جامع اقدام مشترک ، جایی که اکنون مذاکرات در آن جریان دارد ، و آنچه که از نظر تخفیف تحریم ها روی میز است. ما همچنین در مورد اتهامات وارد شده به ایران مبنی بر مداخله در انتخابات پارلمانی اسکاتلند و نحوه استفاده از این اتهامات به عنوان سلاحی برای حمله به SNP صحبت می کنیم.

ماریون گری هاپکینز، رئیس ائتلاف مادران نگران ، و ملودی کوپرمادر کوامنا اوکران ، با ما همراه باشید تا در مورد مرگ دلخراش کوامنا صحبت کنیم ، که در ژانویه هنگامی که به دلیل سوions ظن به داشتن اسلحه از پلیس فرار می کرد ، توسط پلیس شلیک شد و چگونه کشته شد ، و چگونه با وجود قول های دولت های مختلف در مورد خشونت پلیس ، این فجایع همچنان اتفاق می افتد و کاری که ائتلاف مادران نگران برای حمایت از خانواده ها و جوامع انجام می دهد.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و میزبان جمهوری خلق ، در گفتگو در مورد وضعیت سیاست در تگزاس ، از جمله رأی دادن آستین برای تجدید نظر در رفتارهایی که بیشتر افراد بی خانمان و معترضان را تحت تأثیر قرار می دهد ، و لوبوک با صدور مصوبه ای که ممنوعیت هرگونه سقط جنین در محدوده شهر است ، به ما پیوست. . ما همچنین در مورد کاندیداهای DSA که در انتخابات دور دوم در مناطقی از ایالت پیش می روند ، درباره اینکه از این نتایج چه نتیجه ای می گیریم و اینکه آیا این موضوع در جهتی خاص که کشور به سمت آن می رود ، بحث می کنیم. ما همچنین در مورد تبلیغات اخیر استخدام شده از CIA صحبت می کنیم ، جایی که سعی دارد خود را “بیدار” و “مقطعی” نشان دهد.

در بخش Miss Miss مطبوعات ، میزبانان میشل ویت و باب شلهوبر در مورد چاک تاد که آب را برای صاحبان شرکت های بزرگ خود حمل می کند صحبت می کنند و سعی می کنند مخاطبان خود را با استفاده از بورژینای کسری و تورم به مردم فقیر پول ندهند. ما همچنین در مورد نظرات وزیر مشاور ملی جیک سالیوان در مورد رویکرد بایدن نسبت به کره شمالی صحبت می کنیم.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]