تیراندازی پلیس شیکاگو ؛ Cherokee Nation Perseveres؛ سانسور شبکه های اجتماعی

تیراندازی پلیس شیکاگو ؛ Cherokee Nation Perseveres؛ سانسور شبکه های اجتماعی

انتقاد سیاسی از طریق توئیت اکنون می تواند بازدید شما را از طریق اجرای قانون جلب کند. چگونه می توان با افزایش نظارت و سانسور مبارزه کرد؟

گریگ ماسون، دادخواست دادگاه ایالتی و دادگاه فدرال در یک عمل خصوصی در مریلند ، در موسون قانون ، LLC ، و نویسنده آینده “حقوق کارمندان در مریلند: یک راهنمای مختصر برای شناخت و محافظت از حقوق شما” ، در مورد دموکرات ها در مجلس با ما صحبت می کند لایحه ای که دیوان عالی کشور را با چهار کرسی گسترش می دهد ، این کمیسیون به دنبال چه چیز دیگری است ، چه نوع اصلاح معنی داری می تواند حاصل شود ، آیا محدودیت های دوره یا گسترش دادگاه بهترین گزینه است و احتمال وقوع این اصلاحات در واقع وجود دارد. ما همچنین درمورد آنچه تصمیمات اخیر دادگاه می تواند در مورد مسیری که در حال حاضر اتخاذ می کند به ما بگوید.

ریچارد اسنید، رئیس اصلی باند شرقی چروکی ، با ما در مورد رابطه قبیله با دولت ایالات متحده صحبت می کند ، که شامل نبردهای طولانی برای تعیین سرنوشت و خودمختاری قبیله است ، چگونگی درآمد حاصل از کازینوها به ارائه خدمات اجتماعی و یک خط نجات برای جوامع بومی از نظر اقتصادی در معرض خطر ، چگونه ملت با وجود موانع اقتصادی و بوروکراتیک پیشرفت کرده است ، چگونه آنها همبستگی با سایر گروه ها را ارتقا داده اند و آینده برای قبیله چیست. ما همچنین در مورد کوانتوم خونی که از قانون اساسی چروکی گرفته شده است صحبت می کنیم ، و اینکه چگونه داستان سرایی و پیوندهای خانوادگی خانوادگی احساس مسئولیت و تعلق بیشتری ایجاد می کند.

برایانا گریفیت، تهیه کننده و مجری برنامه رادیویی جمهوری خلق ، به ما پیوست تا در مورد چگونگی توئیت های بی ضرر منتقدان سیاسی که ظاهراً شایسته بازدیدهای اجرای قانون بوده اند ، سانسور مقالات خبری فیس بوک از نیویورک پست ، نحوه تگزاسی ها با قبض های بزرگ از طریق برق شرکت ها پس از طوفان اخیر در آنجا ، پس از آنکه ERCOT نتوانست به درستی پیش بینی یک رویداد آب و هوایی را انجام دهد ، چگونه شبکه تقریباً دوباره خاموش شد و چگونه یک بازار بی نظم انرژی به خوبی به دولت خدمت نکرده است.

در بخش Working for the Weekend ، میزبانان میشل ویت و باب شلهوبر درباره جدا شدن شاهزاده هری و پرنس ویلیام در مراسم تشییع جنازه فیلیپ و همچنین ضربان ساز جدید مایک پنس صحبت می کنند.

Misfits همچنین در مورد آخرین تیراندازی پلیس در شیکاگو ، افزایش موارد COVID در سراسر جهان و توزیع واکسن صحبت می کنند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]