ترامپ یا آرماگدون – Sputnik International

ترامپ یا آرماگدون – Sputnik International

جیمز دلینگپول ، میزبان پادکست Delingpod ، مهمان Jon Gaunt در این قسمت جذاب فیلم Shooting From The Lip است. وی دیدگاه های شدیدی در مورد واکسن ها ، انتخابات ایالات متحده ، نخبگان جهانی و موارد دیگر دارد.

در مورد اعلام واکسن COVID انگلستان جیمز دلینگپول اظهار داشت: “من اصلاً جشن نمی گیرم ، این فقط یک اقدام تبلیغاتی توسط دولت برای حمایت از سیاست قفل مسخره آنها است”.

در ادامه وی اظهار داشت: “آنها هیچ مصونیت پایدار به شما نمی دهند ، بنابراین به من مراجعه نکنید و به من بگویید که این یک خبر خوب است. همه افراد در دولت و خانواده هایشان اگر اینقدر اعتماد به نفس دارند باید این کار را بکنند”.

دلینگپول معتقد است ، “انتخابات ایالات متحده آمریکا یک سرقت و کلاهبرداری بزرگ بود که باعث می شود واترگیت مانند یک پیک نیک خرس عروسکی به نظر برسد”.

وی می گوید ، “اگر عدالتی در جهان وجود داشته باشد و شما به دموکراسی ، آینده جمهوری اهمیت دهید ، سیستم آمریکایی باید به نفع ترامپ پیدا کند وگرنه آرماگدون خواهد بود”.

وی خاطرنشان كرد كه “ماشین جهانی مصمم است ترامپ را نابود كند. همه زباله های روس ها در دوره اول ریاست جمهوری او كذب محض بود. نهاد و نخبگان جهانی خواهان دشمن بودن روسیه هستند”.

دلینگپول معتقد است که “مردم در یک رسانه خریداری شده و پرداخت شده برای مردم فرسوده می شوند. مردم معتقدند که BBC منبع خبری معتبری است و شما می توانید به دولت اعتماد کنید”

میزبان پادکست در پایان اظهار داشت: “بوریس از نظر جنایی از عهده بی کفایتی برخوردار است ، پنجمین اقتصاد بزرگ جهان نابود شده است. او برای این کار جهنم ابدی را انجام خواهد داد”.

اگر فکر می کنید این نظرات قوی ، بحث برانگیز یا حتی دیوانه وار منتظر بمانید تا کل پادکست را بشنوید. این واقعا یک چشم باز است.