ترامپ و بایدن رودررو در کلیولند: آیا بحث جنبه اساسی دارد و تأثیرگذار است؟

ترامپ و بایدن رودررو در کلیولند: آیا بحث جنبه اساسی دارد و تأثیرگذار است؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با گری گلز در مورد رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ و جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، شامگاه سه شنبه در کلیولند ، اوهایو ، به مصاف هم می روند بحث ریاست جمهوری

سه شنبه شب شاهد اولین بحث از سه بحث ترامپ و بایدن خواهیم بود. چه مقدار از این رویداد در مقابل علوفه برای رسانه ها و سران سخنران ماهوی و تأثیرگذار خواهد بود؟

رویترز روز دوشنبه گزارش داد: “واشنگتن پس از هشدار به بغداد در مورد تعطیلی سفارت خود ، مقدمات را برای خارج كردن دیپلمات ها از عراق آماده كرده است.” چقدر باید نگران باشیم که ایالات متحده دوباره به سمت جنگ می رود؟

واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد: “تعداد کشته های جهانی از ویروس کرونا در دوشنبه شب 1 میلیون نفر را کاهش داد – رقمی که هزینه انسانی قابل محاسبه ای ندارد و تقریباً مطمئناً یک هزینه کم محسوب می شود.” در جبهه داخلی ، در تیتر دوشنبه در The Hill چنین عنوان شده بود: “بیش از 20 ایالت از افزایش سن ویروس کرونا گزارش می کنند زیرا کارشناسان از پاییز و افزایش زمستان هشدار می دهند.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم ، و آیا این نشانگر این است که چراغ انتهای تونل قطار در حال آمدن است؟

مینتپرس نیوز روز دوشنبه گزارش داد: “در میان یک بیماری همه گیر که جان بیش از 209،000 آمریکایی را گرفته و باعث جابجایی گسترده اقتصادی شده است ، ده ها میلیون نفر برای زنده ماندن مجبور شده اند به بانک های مواد غذایی اعتماد کنند.” “گزارش جدیدی از مرکز تحقیقات پیو نشان داد که 17 درصد از 13200 نفری که آنها نظرسنجی کرده اند گفته اند که در طی همه گیر شدن غذا از یک بانک غذا یا سازمانی مشابه غذا دریافت کرده اند. در کل کشور ، این رقم به 56 میلیون آمریکایی می رسد.” انتظار ما برای حرکت به جلو چیست؟

Antiwar.com روز دوشنبه گزارش داد: “درگیری هایی که روز یکشنبه بین آذربایجان و ارامنه قومی در منطقه کوهستانی قره باغ کوهستانی مورد مناقشه آغاز شد ، در طول روز دوشنبه ادامه داشت.” آیا این مشکل می تواند رشد و گسترش یابد؟

عبدالله عبدالله ، مقام ارشد صلح افغانستان به پاکستان سفر کرده است. به گزارش روز دوشنبه الجزیره ، “صلح طالبان و منطقه ای به دلیل دیدار رهبر رهبر ارشد افغانستان با نخست وزیر و وزیر خارجه پاکستان احتمالاً در دستور کار خواهد بود.”

این س oftenال اغلب در اینجا مطرح می شود: آیا ایالات متحده از عراق عقب نشینی می کند تا درگیری بزرگ دیگری را آغاز کند؟

Antiwar.com روز دوشنبه گزارش داد: “در واشنگتن اتفاق نظر کلی وجود دارد که پکن تهدید شماره یک برای سلطه جهانی ایالات متحده است.” “این باعث شده است برخی از مقامات دولت تدبیر و امید برای مقابله با چین در حال ظهور اتحادیه ای از نوع ناتو در آسیا را بررسی کنند.”

میهمانان:

گلهای گری – مدیر اجرایی سابق انجمن وکلای سلطه قدیم و دستیار ویژه سابق فرماندار ویرجینیا ، لارنس داگلاس وایلدر
دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق

دکتر یولاندرا هنکوک – پزشک

دکتر دانیا فرانسیس – استاد اقتصاد در دانشگاه ماساچوست بوستون

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

کی جی نو – فعال صلح ، نویسنده و معلم

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]