ترامپ می گوید بایدن برنی را جدا کرد و در توییت های پس از مناظره AOC “را به گرگ ها” انداخت

ترامپ می گوید بایدن برنی را جدا کرد و در توییت های پس از مناظره AOC “را به گرگ ها” انداخت

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی مصرانه مصمم بود که در بحث سه شنبه شب ضربات مهمی به جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات وارد کرده است ، از جمله او را به پرتاب جناح “سوسیالیست دموکرات” حزب خود “به دست گرگها” متهم کرده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، گفته است كه “چپ رادیكال” رقیب دموكراتش جو بایدن را كنار گذاشته است ، زیرا وی در مناظره سه شنبه شب سناتور برنی سندرز را “بازنده” خواند.

ترامپ روز چهارشنبه با یک جفت توییت با هدف عملکرد بایدن در اولین مناظره ریاست جمهوری در کلیولند شروع به کار کرد ، که بین دو نامزد به صدا در آمد.

ترامپ نوشت: “هیچ کس خواب آلود جو را به عنوان رهبر نمی خواهد ، از جمله چپ رادیکال (که شب گذشته او را از دست داد!)”. “او به برنی بی احترامی کرد و در واقع او را بازنده خواند!”

و او ادعا کرد که بایدن از ذکر قانون و قانون “امتناع” می کند ، که باعث می شود رای حومه خارج شود.

ترامپ همچنین کریس والاس ، رئیس مناظره از فاکس نیوز را متهم کرد که در 90 دقیقه رویارویی طرف بایدن را گرفته است ، اما گفت که او تعجب نکرد و حتی این “سرگرم کننده” بود.

رئیس جمهور اصرار داشت که در بحث ، چندین نکته اساسی را بیان کرده است ،مانند پرتاب برنی ، AOC PLUS 3 و بقیه به دست گرگها! “- احتمالاً منظور الكساندیا اوكاسیو كورتز ، نماینده كنگره نیویورك و سه عضو دیگر” جوخه “است: ایلهان عمر از مینه سوتا ، آیانا پرسلی از ماساچوست و راشیدا طلایب از میشیگان.

و او ادعا کرد که “اشتیاق دموکرات صفر” برای “رهبری ضعیف” بایدن وجود ندارد.

ترامپ سپس به جنگ کلمات برای نامزدی امی کونی بارت به دیوان عالی کشور روی آورد که انتظار می رود سنا قبل از انتخابات 3 نوامبر آن را تأیید کند.

وی بایدن را به برنامه ریزی برای افزایش اندازه دادگاه 9 قاضی برای اطمینان از اکثریت منصوبین دموکرات ، همراه با تهدید حقوق مالکیت اسلحه و مشاغل در صنعت انرژی متهم کرد.

سه شنبه شب بایدن گفت که طرح اقتصادی “Green New Deal” Ocasio-Cortez “برنامه من نیست.”

معاون رئیس جمهور سابق پس از ترامپ ترامپ اصرار کرد: “نه ، من از معامله جدید سبز حمایت نمی کنم.” “من از طرح بایدن که ارائه می دهم حمایت می کنم ، که متفاوت از آنچه وی” توافق جدید سبز “می نامد ، است.

در توئیتی در اواخر شب ، AOC ادعا کرد خصومت بایدن با ایده های او “خبری نبود”.