ترامپ در “بازنده سنگ سرد” رامنی در جریان کنوانسیون جمهوری خواهان یوتا هو شد

ترامپ در “بازنده سنگ سرد” رامنی در جریان کنوانسیون جمهوری خواهان یوتا هو شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سناتور میت رامنی (R-UT) – تنها قانونگذار جمهوری خواه برای رأی دادن به محکومیت دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق در هر دو دادگاه استیضاح – روز شنبه پس از گفتن به حدود 2100 شرکت کننده در کنوانسیون جمهوری خواهان یوتا با توهین و سایر تمسخرها روبرو شد. او “طرفدار مسائل شخصيت آخرين رئيس جمهور ما نبود.”

چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای مختصر از کسانی که در جریان رویداد روز شنبه در داخل مرکز ماوریک یوتا ، سناتور “فقط به نام جمهوری خواه” (“RINO”) را تحقیر و توهین کردند ، حمایت کرد.

ترامپ نوشت: “بسیار خوشایند است که RINO میت رامنی در کنوانسیون ایالت جمهوری خواه یوتا از صحنه بیرون می آید.” “آنها از اولین کسانی هستند که این مرد را فهمیده اند ، یک بازنده سنگی سنگی!”

در طی سخنرانی مورد بحث ، رامنی سعی داشت سخنان پیش از نوشتن درباره بایدن و احساسات او درباره ترامپ را ارائه دهد ، اما سناتورهای جمهوریخواه در نهایت از نوشتن متن خارج شدند ، زیرا هكلرها و سایر افراد حاضر در جلسه حاضر به تمسخرهای خود نشدند.

“خجالت نمیکشی؟” او در یک مرحله از کسی از مخاطبان پرسید. برخی از حاضران در طی این مراسم شنیده بودند که رامنی را “خائن” و “کمونیست” خوانده اند.

رامنی استدلال کرد: “اوه ، بله ، شما می توانید همه آنچه را دوست دارید تحریک کنید ، اما من در تمام زندگی جمهوری خواه بوده ام.” “پدر من فرماندار میشیگان بود ، پدرم برای نامزدهای جمهوریخواهی كه به آنها اعتقاد داشت كار می كرد. من برای جمهوری خواهان در سراسر كشور كار می كردم ، و اگر یادتان نرود ، من نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری در سال 2012 بودم.”

نماینده گوناگون شهرستان دیویس به طور قابل توجهی پیشنهادی را برای سانسور رامنی در مورد تایید روند استیضاح “رانده شده توسط دموکرات ها” ارائه داد.

وی گفت: “آرا Mit میت رامنی برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ و برکناری وی از سمت در دو دادگاه استیضاح” غیرقانونی “به حزب ما صدمه زد ، به قانون اساسی ما آسیب زد ، به جمهوری ما آسیب زد و به حزب ما آسیب زد.”

با این حال ، این مصوبه پس از یک بحث ، به سختی به تصویب رسید ، زیرا نمایندگان با 798-711 رأی مخالف این موافق بودند.

برخی از قانونگذاران همکار جمهوری خواه رامنی در دفاع از وی حضور یافته اند.

روز یکشنبه ، سناتور سوزان کالینز (R-ME) به “وضعیت اتحادیه” CNN گفت که وی در صحنه کنفرانس روز شنبه “وحشت زده” شد ، با این استدلال که GOP باید “پذیرش اختلافات در حزب ما” شود و فهمید که “یک مهمانی نیست که فقط توسط یک شخص هدایت شود.”

وی ادعا كرد: “ما نمی خواهیم مانند بسیاری از حزب دموكرات ، كه توسط چپ مترقی تصاحب شده است ، شویم.” “ما باید فضای مختلفی برای نمایش داشته باشیم.”