ترامپ با اعتراضات گسترده در کلمبیا ، جدول زمانی رسانه های اجتماعی خود را راه اندازی کرد

ترامپ با اعتراضات گسترده در کلمبیا ، جدول زمانی رسانه های اجتماعی خود را راه اندازی کرد

در این قسمت از خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان با مهمانان در مورد گشودن اروپا ، گزارش بازرس کل پنتاگون به بررسی UAP ها ، اعتراضات جاری در کلمبیا و اینکه چرا قیمت املاک و مستغلات از پشت بام تیراندازی می کنند ، صحبت کردند.

میهمانان:

پیتر الیور – خبرنگار اتحادیه اروپا برای RT International | COVID کمتر ، مشکلات بیشتر: نبرد اروپا بر سر بازگشایی

استیو باست – مدیر اجرایی گروه تحقیقاتی پارادایم | آنچه در آینده در سیاست و افشای بشقاب پرنده ها می آید

کامیلا اسکالانته – تهیه کننده و مجری اخبار تلویزیون در teleSUR انگلیسی | اعتراضات جاری درمورد اصلاح مالیات در کلمبیا

مارک فراست – استاد اقتصاد و کارآفرین | تغییر مسکن در حالی که قیمت های املاک و مستغلات به صورت فلزی افزایش می یابد ، تاریخ USD به عنوان ذخیره

در اولین ساعت ما ، پیتر الیور به ما پیوست تا در مورد تلاش های پراکنده اروپا برای بازگشایی صحبت کنیم زیرا تعداد بیشتری از موارد ابتلا به COVID در کشور کاهش می یابد ، سرعت واکسن تسریع می شود و شهروندان بیشتر از هر زمان دیگری مایل به سفر هستند – در حالی که برخی از کشورها می خواهند این سفر را ادامه دهند محدودیت های سفر وجود دارد زیرا آنها با یک بحران پزشکی مداوم روبرو هستند.

در ساعت دوم ، استیو باست به ما پیوست تا در مورد آنچه افشای اخیر درباره برنامه های دولت آمریکا برای افشای UAP نشان می دهد صحبت کنیم ، گزارشی که قرار است در ماه ژوئن منتشر شود و بازرس کل پنتاگون در مورد مشاهدات صنایع غیرقابل توصیف تحقیق می کند. پس از آن ، ما با كامیلا اسكالانته همراه شدیم تا در مورد اعتراضات جاری در كلمبیا صحبت كنیم زیرا اقتصاد این كشور سال گذشته تقریباً 7٪ كوچك شد.

در ساعت سوم ، مارک فراست به ما پیوست تا در مورد آنچه که باعث افزایش سرسام آور قیمت املاک و مستغلات می شود صحبت کنیم زیرا مردم بیش از هر زمان دیگری از خانه به کار خود ادامه می دهند و مارک نشانه های مهاجرت دسته جمعی از حومه شهر است. سپس به موضوع ارزهای ذخیره و تاریخ دلار آمریکا در قرن بیستم پرداختیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم