ترامپ از فیس بوک منع شد جاسوسی داخلی گسترش می یابد آمازون مالیاتی پرداخت نمی کند

ترامپ از فیس بوک منع شد جاسوسی داخلی گسترش می یابد آمازون مالیاتی پرداخت نمی کند

یک هیئت نظارت بر فیس بوک تعلیق رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ را از این سیستم تأیید کرده است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث در مورد سانسور به ما می پیوندد. یک هیئت نظارت بر فیس بوک تعلیق دونالد ترامپ از بستر رسانه های اجتماعی را تأیید کرده است. همچنین ، یک اندیشکده محافظه کار ، بنیاد میراث فرهنگی ، اخذ پول از غول های فناوری سیلیکون ولی را متوقف کرده است.

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار اطلاعات سربازان کهنه ، برای بحث در مورد جاسوسی داخلی به ما پیوست. در آنچه آزادیخواهان مدنی قانون اساسی را “خاتمه” می نامند ، دولت بایدن در حال بررسی استخدام نهادهای غیردولتی برای جاسوسی بر آمریکایی ها است.

میکو پیلد، نویسنده و فعال ، برای بحث درباره اسرائیل به ما می پیوندد. بی ثباتی سیاسی در اسرائیل به یک بحران تبدیل شده است زیرا بنیامین نتانیاهو نتوانسته است قبل از پایان مهلت ملی دولت را تشکیل دهد. آیا اسرائیل پس از تلاش های مکرر ناموفق برای ایجاد دولت دچار هرج و مرج خواهد شد؟

کتی کلی، فعال صلح آمریکایی و جیمز کری، سردبیر / مالک مشترک در Geopoliticsalert.com ، برای بحث در مورد افغانستان به ما بپیوندید. به نظر می رسد تونی بلینکن با ادعای جو بایدن در مورد خروج از افغانستان در تضاد است. بلینکن بارها و بارها اظهاراتی را بیان کرده است که نشان می دهد ایالات متحده عقب نشینی نمی کند و از ملت جنگ زده جدا نخواهد شد.

کریس هجز، نویسنده ، سخنران و روزنامه نگار تحقیقی ، برای بحث در مورد آخرین مقاله وی با عنوان “فریب جو بایدن را نخورید” به ما می پیوندد. هجز استدلال می کند که سرخوشی در مورد آخرین سخنرانی اقتصادی بایدن بی اساس است و “ماشین سنگ زنی سرمایه داری درنده و سادیسم تعریف کننده آن ، جامعه را همانطور که در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ در توئیتر خود انجام داد ، بی رحمانه زیر نظر بایدن مسموم خواهد کرد. “

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، به ما پیوست. ارتش یمن موفقیت های نظامی چشمگیری را تجربه کرده است که به نظر می رسد پویایی قدرت را بین دولت حوثی و سعودی تغییر می دهد. گزارش های اخیر حاکی از آن است که مواضع سعودی لحن آشتی جویانه تری نسبت به یمن و متحد قدرتمندش ایران دارد.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد سیاست های اقتصادی به ما می پیوندد. آمازون سال گذشته 53 میلیارد دلار سود در اروپا کسب کرد و 0 دلار مالیات پرداخت کرد. همچنین ، ما یک داستان فردی را مرور می کنیم که نشان می دهد چگونه آمریکایی ها در تأمین هزینه های زندگی خود با حداقل دستمزد با مشکل روبرو می شوند.

لئو فلورس، هماهنگ کننده CodePink برای آمریکای لاتین ، برای بحث در مورد ونزوئلا به ما می پیوندد. تلاش ننگین حمله به خلیج بچه خوک ها دوباره در اخبار است ، زیرا ونزوئلا گزارش کاملی از تلاش کودتای ناخواسته تحت حمایت آمریکا صادر می کند. همچنین ، یک گزارش جدید نشان می دهد که ایالات متحده تا حد زیادی مسئول بحران اقتصادی ونزوئلا است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]