تحریم های مسلحانه و شدید آمریكا ، رشد سریع جهان چند قطبی را تسریع می كند – بن نورتون

تحریم های مسلحانه و شدید آمریكا ، رشد سریع جهان چند قطبی را تسریع می كند – بن نورتون

قانون گذاران AR رفتار جوانان ترانس را ممنوع می کنند. با آغاز مذاکرات ، امیدها برای معامله احیا شد. تحت تحریم های ایالات متحده ، نیکاراگوئه به خودکفایی روی می آورد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند کارلی وب، یک ورزشکار ، فعال ، روزنامه نگار ، سوسیالیست ، همکاری در خارج از کشور و میزبان مشترک اتاق TransSporter ، برای بحث در مورد لایحه گسترده ای برای انکار مراقبت های بهداشتی برای جوانان ترانس تصویب شده توسط قانونگذار آرکانزاس در مورد اعتراض استاندار محافظه کار ایالت ، چگونه موضوعات با سوالات نژادی و طبقاتی تلاقی می یابد ، و اینکه چرا GOP به طور فرصت طلبانه از حمله به عنوان IX تا ظهور بعنوان بعنوان بعنوان قهرمانان سرسخت خود متمرکز شده است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند مدیا بنیامین، بنیانگذار CODEPINK: زنان برای صلح ، برای گفتگو در مورد مذاکرات اخیراً احیا شده پیرامون توافق هسته ای ایران که به طور یک جانبه توسط دولت ایالات متحده در دوران دونالد ترامپ کنار گذاشته شده است ، و همچنین آخرین تلاش های اسرائیل برای خنثی کردن تلاش ها برای احیای توافق.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مدیر مقاومت مردمی کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد مشارکت خود در هیئت صلح اخیر به نیکاراگوئه که توسط Sanctions Kill ترتیب داده شده است! مبارزات انتخاباتی ، اینکه چگونه نیکاراگوئه ها بر اثر تجاوزات اقتصادی ایالات متحده به کشور خود غلبه می کنند ، و به همین دلیل به نظر می رسد دولت ایالات متحده هنوز مصمم است که دولت ساندنیستا را چهار دهه پس از آخرین تلاش خود سرنگون کند.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند بن نورتون، روزنامه نگار ، دستیار سردبیر Grayzone ، و تهیه کننده و میزبان مشترک پادکست های شورشیان میانه رو ، برای بحث در مورد عملیات مهم انجام شده توسط گروهی با پیوندهای شناخته شده با آژانس های اطلاعاتی انگلیس علیه کارگروه سوریه ، تبلیغات و رسانه ها ، شکاف های جدیدی که در کشورهای عضو ناتو بوجود آمده و نقش شبه نظامیان در “جنگ با شدت کم” که ایالات متحده و کلمبیا در ونزوئلا انجام داده اند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم