تحریم های اتحادیه اروپا ایران در جریان گفتگوهای وین ؛ تیراندازی پلیس مینیاپولیس؛ سانسور فلسطینی ها توسط فیس بوک

تحریم های اتحادیه اروپا ایران در جریان گفتگوهای وین ؛ تیراندازی پلیس مینیاپولیس؛ سانسور فلسطینی ها توسط فیس بوک

ایالات متحده دو قدرت جهانی را به چالش می کشد و نمی پذیرد که این کشورها منافع استراتژیک و خطوط قرمز دارند که نیازی به عبور نیست.

جرالد هورن، استاد تاریخ دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، برای بحث در مورد آخرین تیراندازی پلیس مینیاپولیس به ما پیوست. موضوع امتناع نژادپرستی در امریکا با امتناع ملت از به رسمیت شناختن و مقابله با تاریخ استعمار خود و اقدامات نژادپرستانه مربوطه که برای انجام ستم استعمارگران ضروری است ، بیشتر می شود. همچنین ، افسری که داونت رایت را شلیک کرد ، ادعا می کند که او اسلحه خود را به عنوان طعم دهنده اشتباه گرفته است. آیا این یک بهانه قابل قبول است؟

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد سیاست خارجی ایالات متحده به ما پیوست. وزیر امور خارجه بمبستیک ، آنتونی بلینکن ، در حالی که پیشنهاد سلطه آمریکا بر تایوان و کریمه را دارد ، در حال محدود کردن دیپلماسی بین المللی است. پاتریک بوکان می نویسد که اقدامات وی غیرمسئولانه است زیرا وی از شناخت منافع استراتژیک سایر قدرتهای بزرگ جهان امتناع ورزیده است.

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای گفتگو در مورد به ما پیوست. وزیر خارجه روسیه سرگئی لاوروف آخرین تحریم های توسط اتحادیه اروپا را مورد انتقاد قرار داده است. این تحریم ها در نامناسب ترین و نامناسب ترین زمان اعمال شد ، زیرا اتحادیه اروپا بحث درباره توافق هسته ای را ادعا می کند که یک بازیگر بی طرف است. همچنین ، آخرین مقاله اسکات ریتر معتقد است که حملات اسرائیل به برنامه هسته ای موجب خرابکاری صلح جهانی می شود.

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد تحریم های آمریکا علیه سوریه به ما می پیوندد. پاتریک لارنس استدلال می کند که به تمام س questionsالات مربوط به سیاست های جو بایدن در سوریه پاسخ داده شده است. وی ادامه داد که سیاست های بایدن غیر منطقی است و می تواند بسیار بدتر از هر چیزی باشد که دولت ترامپ به آن فکر کرد. وی همچنین در مورد حمایت بایدن از جهادی های وحشی در تلاش خونخوارانه خود برای تغییر رژیم بحث می کند.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس صنفی ، برای بحث درمورد اقتصاد به ما می پیوندد. موضوع اخراج به طور مکرر به تعویق افتاده است ، زیرا مهلت قانونی تخلیه جایگزینی برای رسیدگی به این مشکل است. در همین حال ، بسیاری از خانواده ها هنگام عبور از شکاف قانون مهلت قانونی تخلیه ، از خانه اخراج می شوند. همچنین ، ما در مورد پوچ بودن افزایش بودجه دفاعی در طی یک رکود اقتصادی ناشی از همه گیری بحث می کنیم.

استاد دنی شاو، نویسنده ، فعال و استاد مطالعات آمریکای لاتین ، برای بحث در مورد جنگ جاری علیه مردم فقیر و بومی در جنوب جهانی به ما می پیوندد. دولت بایدن همچنان به حمایت از دیکتاتور نامشروع جوینل مویز در هائیتی ادامه می دهد و سیاست قرن ها ستمگری و سلطه بر مردم کشور جزیره را ادامه می دهد. همچنین ، به نظر می رسد دولت بایدن در پشت درگیری های مداوم در امتداد مرز ونزوئلا قرار دارد ، زیرا به نظر می رسد رئیس جمهور آمریكا آماده فشار بیشتر برای تغییر رژیم در كشور نفت خیز است.

میکو پیلد، نویسنده و فعال ، برای بحث درباره اسرائیل به ما می پیوندد. دولت بایدن اعلام کرده است که آنها فقط قصد دارند كمتر از نیمی از بودجه آژانس امداد و آثار ملل متحد (UNRWA) را از فلسطینیان بازگردانند. کاهش این صندوق بدان معناست که افراد کمتری برای دریافت غذا و سایر کمکها ، گرسنگی و رنج مردم اشغال شده فلسطین را افزایش می دهند.

نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا به عراق” برای بحث در مورد فاجعه هسته ای فوکوشیما به ما پیوست. چین و چند کشور آسیایی دیگر به طرح ژاپن برای ریختن میلیون ها گالن آب رادیواکتیو به اقیانوس ها اعتراض دارند. معترضین معتقدند که این حرکت باعث آسیب قرنها به اقیانوس و زندگی انسانهایی می شود که از نعمتهای آن زندگی می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم