به یاد آوردن قتل عام ایالت کنت و بالابر بایدن

به یاد آوردن قتل عام ایالت کنت و بالابر بایدن

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان و جان کیریاکو ، مجری برنامه ، در مورد وقایع جاری بحث کردند ، از جمله معاون رئیس جمهور هریس “عدم سازگاری با آب و هوا” و “انعطاف پذیری” را به عنوان برخی از دلایل اصلی مشکل مهاجران از آمریکای مرکزی عنوان کرد و مکزیک قول می دهد پاسخ می دهد پس از سقوط قطار مترو و کشته شدن 24 نفر.

میهمانان

کارمین سبیا – نویسنده و ویراستار بزرگ در SabiaReport.com | فرماندار کوومو که با مشکل حقوقی روبرو است ، ریک سانتوروم در مورد فرهنگ بومیان آمریکا و نبردهای توییتر

کریستین هارتساک – مدیر فیلم و محقق Veritas پروژه | اندرو بریتبارت ، فرهنگ هالیوود و فرد همپتون فیلم

در ساعت اول ، لی و جان با کارمین صبیا درباره اروپایی هایی که آمریکا ، تمدن های باستان و چگونگی توجیه غرامت ها را بنیان گذاشتند ، صحبت کردند. کارمین در گفتگوهای خود در توییتر با مردم در مورد تأسیس آمریکا و اینکه آیا آمریکا سرقت شده است صحبت کرد. کارمین در مورد برنامه بازی برای حزب جمهوری خواه و چگونگی خود تخریب حزب با اعضای مثل لیز چنی بحث کرد.

در ساعت دوم ، لی و جان با کریستین هارتساک درباره مجوز خلاقیت در فیلم ها ، سینما که منعکس کننده جو جامعه است و نحوه تبلیغات در فیلم ها صحبت کردند. کریستین درباره فیلم های اخیر در مورد فرد همپتون و چگونگی ساخت فیلم ها بر اساس واقعیت ها صحبت کرد اما همچنان داستانی است. کریستین درباره اندرو بریتبارت و کتابهایی که نوشت نوشت.

همچنین ، 51 سال پیش در این روز ، نیروهای گارد ملی به سوی دانشجویان معترض به حمله به کامبوج در دانشگاه ایالتی کنت در کنت ، اوهایو تیراندازی کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم