بهینه سازی جنبش – سیاست خرده بورژوازی چگونه مبارزه را تضعیف می کند

بهینه سازی جنبش – سیاست خرده بورژوازی چگونه مبارزه را تضعیف می کند

بقایای دستگیر شده کودکان پلیس MOVE که پلیس کشته شده ، دستگیر نشده است. Blinken 60 دقیقه به چین حمله می کند. سریال نتفلیکس روایت های جاسوسی آمریکا را به نمایش می گذارد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، عضو خانواده MOVE به میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان پیوستند جانین آفریقا برای بحث در مورد توقیف ، هتک حرمت و از بین رفتن بقایای کودکان خانواده MOVE که در سال 1985 توسط اداره پلیس فیلادلفیا کشته شدند ، “عذرخواهی” پس از مشخص شدن سو the استفاده موسسه معتبر دانشگاهی از بدن کودکان برای دهه ها ، از دانشگاه پنسیلوانیا صادر شد ، و چرا MOVE خواستار آزادی زندانی سیاسی مومیا ابو جمال است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند K.J. نه، یک فعال دیرینه که در زمینه مسائل عدالت جهانی کار می کند ، نویسنده ، معلم و یکی از اعضای جانبازان صلح ، برای بحث در مورد موضع تهاجمی ضد چین در حضور وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن در 60 دقیقه ، تأثیر فلج کننده تحریم های خارجی بر جمعیت اویغوری که ادعا می شود ایالات متحده و اتحادیه اروپا از آنها محافظت می کنند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کریس گارافا، ویراستار Tech for the People ، برای چاپ دیگری از بخش هفتگی ما “Tech For The People” ، برای بحث در مورد چگونگی سفیدپوش کردن سریال خونین آژانس اطلاعات مرکزی توسط Netflix ، صفحه هیئت فیس بوک تعیین می کند که آیا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق می تواند به پلتفرم رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کند و اینکه چرا پلیس پلیس نیویورک به استفاده خود از سگ نظارت دیجیتال بوستون دینامیک پایان می دهد.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند تپه جاریبو، بنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز حقوق بشر می سی سی پی ، برای بحث در مورد کامالا هریس و “میهن پرستان چپ” که به تبلیغات امپریالیستی اعتقاد دارند ، و همچنین در مورد زمین ، “خودکشی طبقاتی” ، و گرایش های خرده بورژوازی در سیاست جنبش .

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم