بحث های پایانی دادگاه شووین امروز ، جلسه هیئت منصفه برای شروع

بحث های پایانی دادگاه شووین امروز ، جلسه هیئت منصفه برای شروع

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان با مهمانان در مورد سیاست ایالات متحده در مورد چین ، آنچه BLM انجام داد به عنوان دادگاه شووین به استدلال های نهایی امروز ، تفکرات بایدن در مورد ایران و اسرائیل و ریاست جمهوری بولسونارو به عنوان COVID می کشد صحبت کردند. در برزیل.

میهمانان:

ایان گودروم – ویراستار ارشد و ستون نویس در China Daily | کری در چین در مورد آب و هوا ، سخنرانی مشترک بایدن با سوگا و تلاش های ایالات متحده برای رقابت در توسعه اقتصادی چین

گارلند نیکسون – تحلیلگر سیاسی اسپوتنیک ، مجری ساعت انتقادی | تیراندازی به آدام تولدو ،

جان کیریاکو – افسر سابق CIA ، مجری مشترک “The Backstory” در رادیو اسپوتنیک | نظر بایدن درباره ایران چیست؟

شوبان ساکسنا – روزنامه نگار برزیل و هند | دولت بولسونارو در COVID ، در حال رشد ناامنی غذایی ناتوان است

در اولین ساعت ما ، یان گودروم به ما پیوست تا در مورد نتیجه سفر جان كری نماینده فرستنده آب و هوا به چین در این آخر هفته صحبت كنیم تا در مورد كاهش انتشار كربن صحبت كنیم ، همانطور كه ​​رئیس جمهور بایدن روز شنبه به طور مشترک با سوگا ، نخست وزیر ژاپن ، صحبت كرد شامل نفوذ چین در سطح بین المللی و انتقاد از سیاست های داخلی آن در سین کیانگ و هنگ کنگ.

در ساعت دوم ما ، گارلند نیکسون به ما پیوست تا در مورد وضعیت پلیس در آمریکا صحبت کنیم و تأثیرات جنبش Black Lives Matter را بعد از تابستان گذشته زیر سال ببریم ، با توجه به تغییر نظرات مردم آمریکا ، خواه به آن پرداخته باشیم دلایل اصلی افزایش جرم و مجازات مرگبار ، و اینکه آیا از زمان ظهور BLM در سال 2014 ، چیزی اساساً در پلیس تغییر کرده است یا خیر.

پس از این ما با جان کیریاکو در مورد تصمیم ایران برای افزایش غنی سازی اورانیوم به بیش از 60٪ ، نزدیک شدن به آستانه 90٪ مورد نیاز برای ایجاد سلاح های هسته ای و همچنین دلیل این کار ، رابطه ایالات متحده با اسرائیل و مکان صحبت کردیم. ایالات متحده در حالی که مذاکرات غیرمستقیم در مورد برجام را از سر می گیرد در راس آن است.

در آخرین ساعت خود ، شوبهان ساکسنا به ما پیوستیم تا در مورد سیاست برزیل صحبت کنیم زیرا دولت بولسونارو در وضعیت بحرانی قرار دارد ، در هفته های اخیر مقامات زیادی به دلیل پاسخ بولسونارو به COVID استعفا دادند. ما در مورد ناامنی غذایی ، قفل قفل و امکان تسکین اقتصادی در این کشور و همچنین بازگشت احتمالی لولا به قدرت در انتخابات ریاست جمهوری 2022 در برزیل صحبت کردیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم