با پایان دادگاه شووین ، معترضین عظیم خواستار پلیس قاتل با قضاوت پلیس روبرو می شوند

با پایان دادگاه شووین ، معترضین عظیم خواستار پلیس قاتل با قضاوت پلیس روبرو می شوند

اعتراضات شیکاگو خواستار عدالت برای پلیس قاتل است. کوبا از زمان حمله آمریکا 60 سال گذشته است. رهبر اتحادیه سوسیالیست منجر به نئولیبرال در دور دوم پرو می شود

در این قسمت از برنامه By Any Means Nothing، میزبان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند شبیر منجی، مدافع Defunding پلیس و یکی از اعضای حزب سوسیالیسم و ​​آزادی در شیکاگو ، برای بحث در مورد موج اعتراضات در شیکاگو و فراتر از آن خواستار عدالت در قتل پلیس آدام تولدو 13 ساله توسط پلیس و سرکوب دولت در رسانه ها به دنبال کشته شدن داونت رایت غیر مسلح در مرکز بروکلین ، مینه سوتا توسط افسر کیم پاتر.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند دان کوالیک، یک وکیل ، استاد ، و نویسنده کتاب “نقشه سرنگونی ونزوئلا: چگونه ایالات متحده کودتا برای نفت را ترتیب می دهد” ، برای بحث در مورد 60 امین سالگرد حمله بدنام ناموفق آمریکا به کوبا و همچنین رئیس جمهور کوبا میگوئل دیز کانال انتخاب به عنوان دبیرکل حزب کمونیست کوبا در پی استعفای رائول کاسترو.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند کایلا پوپوش، یک کارگر ، دانشجو و ضد امپریالیست پرو-هائیتی ، برای پیروزی در دور اول اخیر معلم سوسیالیست و رهبر اتحادیه پدرو کاستیلو در پرو ، میراث نئولیبرال کیکو فوجیموری ، رقیب وی در دور دوم خرداد ، و سرسختانه شکاف طبقاتی حوزه های انتخابیه خود را جدا می کند.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر Charisse Burden-Stelly، استادیار مطالعات آفریقا و علوم سیاسی در کالج کارلتون ، بازدید از محقق با پروژه نژاد و سرمایه داری در دانشگاه شیکاگو ، و نویسنده کتاب جدید ، “W.E.B. Du Bois: A Life in American History ، “برای بحث در مورد دهمین سالگرد تبرئه پارک مرکزی 5 ، تقاطع های تاریخی ضد کمونیسم و ​​برتری طلبی سفیدپوستان ، و اینکه چگونه دولت بایدن از تغییر شعارها استفاده می کند تا عدم سیاست آنها را پنهان کند. پیشنهادات

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم