با افزایش مینیاپولیس ، جارد بال مرزهای سیاه سرمایه داری را شکست

با افزایش مینیاپولیس ، جارد بال مرزهای سیاه سرمایه داری را شکست

پلیس یک سیاه پوست غیر مسلح دیگر را در MN می کشد. بانکدار جناح راست برنده انتخابات اکوادور است. AG سابق Ramsey Clark به قربانیان امپراتوری صدا می داد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، روزنامه نگار BreakThrough News به میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان پیوست. کی پریتسکر بعد از ظهر روز یکشنبه در مورد اعدام پلیس یک سیاه پوست غیر مسلح دیگر در منطقه مینیاپولیس ، سرکوب بعدی و ممنوعیت عبور و مرور پلیس مرکز بروکلین بر اعضای جامعه که برای داونت رایت 20 ساله در غم و اندوه بودند ، و اینکه همه اینها به دادرسی در حال انجام درک بستگی دارد ، شووین در قتل معروف جورج فلوید سال گذشته.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند لئو فلورس، هماهنگ کننده کارزار انتخاباتی آمریکای لاتین در CODEPINK ، برای بحث در مورد از دست دادن آندرس آراوز ، اقتصاددان پیشرو ، به بانکدار راست گرای گیلرمو لاسو در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری روز یکشنبه در اکوادور ، چگونگی کمک رأی اعتراض توسط یاکو پرز به نابودی چپ در حزب رقابت انتخاباتی ، و اینکه چگونه این پیشرفت ممکن است فشار منطقه ای برای ایجاد “موج صورتی” دوم را تحت تأثیر قرار دهد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند گلوریا لا ریوا از ائتلاف پاسخ به بحث در مورد گذشت دادستان کل سابق ایالات متحده و مدافع حقوق بشر مادام العمر رمزی کلارک ، اینکه چگونه کلارک از مخالفت با بی عدالتی در جیم کلاو از طرف دولت ایالات متحده به مخالفت آشکار با سیاست های دولت ایالات متحده در ویتنام رفت ، و چرا دفاع صریح او از مظلومین امپریالیسم و ​​استعمار منجر به اهریمن سازی مداوم توسط رسانه های شرکتی شد.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر جارد بال، پدر ، شوهر ، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه ایالتی مورگان در بالتیمور ، MD ، متصدی imixwhatilike.org و نویسنده کتاب ، “افسانه و تبلیغ قدرت خرید سیاه” ، برای بحث در مورد تلاش اداره پلیس مرکز بروکلین بهانه اعدام داونت رایت به عنوان یک اشتباه ، رفت و برگشت اخیر دکتر بال با رپ Killer Mike در منطقه آتلانتا ، و محدودیت های شعارهای رایج در مورد مسائلی مانند جبران خسارت و اتحادیه های کارگری بالقوه برای هنرمندان رپ.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم