بایدن با دعوت از آمریکایی ها برای بزرگداشت “روز وفاداری” از مک کارتیت چپ گرایان را خشمگین می کند

بایدن با دعوت از آمریکایی ها برای بزرگداشت “روز وفاداری” از مک کارتیت چپ گرایان را خشمگین می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز وفاداری اولین بار در سال 1921 با عنوان “روز آمریکایی شدن” در اولین “ترساندن سرخ” بر سر بلشویسم و ​​گروههای آنارشیست تحت سلطه مهاجران تاسیس شد. در سال 1955 در جریان پاکسازی مک کارتیت از مسافران مشکوک کمونیست توسط کنگره به نام فعلی آن ثبت شد.

چپ گرایان آمریکایی از احیای رئیس جمهور جو بایدن در روز وفاداری ضد کمونیستی در اول ماه مه عصبانی شده اند.

در یک اعلامیه کاخ سفید در آستانه جشن روز جهانی کارگر در سراسر جهان ، بایدن از شهروندان خواست تا روز وفاداری مبهم را جشن بگیرند.

در این بیانیه آمده است: “اکنون ، از این رو ، من ، جوزف آر. بایدن جونیور ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریكا ، بدین وسیله 1 می 2021 را به عنوان روز وفاداری اعلام می كنم.” “در این روز وفاداری ، من از مردم ایالات متحده می خواهم که در این مراسم ملی شرکت کنند ، پرچم ایالات متحده را به نمایش بگذارند و با جمهوری که برای آن پابرجا است بیعت کنند.”

اعلامیه بایدن همچنین از میلتون شاعر قرن 17 انگلیسی نقل کرده است – که در سخنرانی ‘Areopagitica’ خود در سال 1644 به پارلمان تحمل آزادی و گفتار آزاد شد. از قضا ، پنتاگون به تازگی پاکسازی “افراط گرایان” راست گرا از صفوف نیروهای مسلح را آغاز کرده است ، در حالی که شرکت های رسانه ای Big Tech طرفدار دموکرات حساب های محافظه کارانه را مسدود کرده و سعی در بستن رقبا دارند.

بایدن در اعلامیه روز کارگر را اذعان کرد ، تا “از کارگرانی که خدمات و فداکاری آنها کمک کرده است روند مخالف بیماری همه گیر COVID-19 باشد”.

پخش کننده لی کمپ ، مجری برنامه های RT امشب تغییر کرد، گفت بایدن به صورت طبقه کارگر تف کرده بود – نمایندگان آن در اتحادیه های کارگری ایالات متحده برای انتخاب وی تبلیغ کردند.

تعهد نکنید که از جنایتکاران جنگ پیروی کنید زیرا آنها بشریت مشترک ما را از بین می برند. “

پادکستر رایان نایت حتی از دموکرات ها “فاشیست های آبی” نام برد.

حتی طرفداران Black Lives Matter و دیگران که دموکرات ها برای جلب حمایت خود تلاش زیادی کرده اند ، خشمگین شدند.

روز وفاداری به عنوان “روز آمریکایی شدن” در سال 1921 ، در اولین “ترساندن سرخ” ناشی از انقلاب شوروی 1917 و موج بمب گذاری در ایالات متحده توسط آنارشیست های مهاجر ایتالیایی تاسیس شد. در سال 1955 ، نزدیک به پایان دوره ضد کمونیسم و ​​لیست سیاه پس از جنگ جهانی دوم ، به رهبری سناتور جوزف مک کارتی ، توسط کنگره با نام فعلی مجدداً تأسیس شد. امروزه این روز فقط در تعداد انگشت شماری از شهرهای ایالات متحده و شهرهای کوچک برگزار می شود.

اول ماه مه در ایالات متحده ناشی از یادبودهای قتل عام هایمارکت در سال 1886 در شیکاگو است ، هنگامی که یک بمب دینامیک که در معترضین خواستار یک هشت ساعت کار روزانه پرتاب شد ، منجر به کشته شدن هفت پلیس و چهار نفر دیگر شد. هشت آنارشیست به دلیل بمب گذاری محکوم شدند که از این تعداد 5 نفر به دار آویخته شدند و یک نفر نیز خودکشی کرد.