بازگشت کارگران سازمان یافته به معنای خطوط نبرد است که با نزدیک شدن به اول ماه مه ترسیم می شود

بازگشت کارگران سازمان یافته به معنای خطوط نبرد است که با نزدیک شدن به اول ماه مه ترسیم می شود

چشم انداز ترقی خواهان طرح مالیات بایدن کارگران جهان برای جشن روز اول ماه مه ؛ “سوپرلیگ” پیشنهادی پس از واکنش شدید طرفداران به حالت تعلیق درآمد.

در این قسمت از برنامه By Any Means Nothing، میزبان شان بلکمون و ژاکی لوقمان به آنها پیوستند دیوید شولتز، استاد علوم سیاسی در دانشگاه هاملین ، برای بحث در مورد طرح خانواده های آمریکایی که اخیراً توسط دولت بایدن-هریس پیشنهاد شده است ، افزایش همبستگی مالیات بر عایدی سرمایه که ظاهراً برای تأمین بودجه این لایحه طراحی شده است و اینکه چرا جمال بومن ، کنگره حزب خانواده های کارگر می گوید: “ما باید بزرگتر فکر کن

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند نتفا فریمن، یکی از اعضای کمیته هماهنگی اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد میراث انقلابی روز جهانی کارگر ، اینکه چرا اول ماه مه در ایالات متحده نسبتاً مورد ارزیابی قرار نمی گیرد در حالی که به طور گسترده در سراسر جهان جشن گرفته می شود ، و بیانیه ای که اتحاد سیاه برای صلح دارد در همبستگی با کارگران خواستار آزادی در هائیتی و فراتر از آن منتشر شده است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد شکست سوپرلیگ اروپا توسط طرفداران عمدتا طبقه کارگر فوتبال در اروپا و همچنین پویایی نژادی و طبقاتی در پیش نویس NFL امسال بحث می کنند.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند ماکسیمیلیان آلوارز، سردبیر شبکه Real News و میزبان پادکست “افراد کارگر” ، برای بحث درمورد افسر پلیس پنتاگون که به اتهام قتل در دو مورد در ایالت مریلند متهم شده است ، چرا رئیس جمهور بایدن “فکر نمی کند مردم آمریكا نژادپرست هستند ، “و عوامل سازمان یافته كار را تا لحظه سیاسی فعلی.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]